UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak na mastné vlasy?

Každý ví, že vlasy jsou ozdobou každého člověka - a snad ještě více to platí u žen. Některé mají vlasy husté, objemné a lesklé, dlouho se nemastící, jiné se naopak potýkají s řadou vlasových problémů, jako je například jejich maštění. Pojďme se společně podívat na to, co na mastné vlasy zabírá, jak proti nim můžeme bojovat a celkově co je může zkrášlit a zapříčinit, aby se tolik nemastily.

jak-na-mastne-vlasy

První typ: Suchý šampon

Jste maminka s dětmi, nebo člověk, který je pracovně vytížený, vlasy se mu mastí rychle a i tak je potřebuje udržet déle při životě? Jsem jeden z těchto lidí a tento problém mě také dlouho trápil. Jelikož mám malou dceru, tak se teď věnuji hlavně jí. Přítel mi pomáhá, když dojde z práce. Ale i přesto někdy nevyzbyde čas a na některé příležitosti potřebuji vypadat dobře a potřebuji ještě chvíli svoje vlasy udržet objemnými, lesklými a nemastnými. Proto sahám po suchém šamponu, který vlasům dodá objem a zapříčiní, že nějakou chvíli ještě budou vypadat svěží a tak nikdo nepozná, že se vlasy tak mastí.

Druhý typ: Šampony na vlasy, které se strašně rychle mastí

Možná to ještě někteří neví, ale pro ty, kterým se vlasy rychle mastí, existují šampony proti maštění vlasů. Ty zařídí, že vlasy vydrží déle krásné a nebudou se tak rychle mastit. Samozřejmě na některé vlasy to bohužel nezabírá, ale i tak je třeba to vyzkoušet. Mastivé vlasy jsou (troufnu si říct) jeden z největších problémů u žen a je třeba vyzkoušet více věcí. Pokud nezabírá první, třeba zabere druhá. Člověk by měl mít trpělivost a nevzdávat to při prvním neúspěchu hned na začátku. Věřím tomu, že časem každý najde tipy na to, co mu vyhovuje, jen to možná nebude úplně hned, jak by si představoval. I tak to ale za boj s mastnými vlasy zaručeně stojí, protože jsou korunou krásy každé ženy.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Vyberte si doplňky do koupelny:

Pokračujte v čtení blogu: