Jak zpevnit prsa?

Pro spoustu z nás jsou prsa důležitá a bereme je jako jakousi přednost, která na nás může vynikat a udělat nás více krásnými a sexy. S prsy si nemusíme spojovat výhradně část těla,  která je sexy, ale můžeme si vzpomenout při tomto slovu i na mateřství, se kterým mají prsa spolu velkou souvislost.

jak-zpevnit-prsa

Jak zpevnit prsa? (Zdroj fotky: Freepik.com)

Problém je ale v tom, že prsa mají velmi tenkou pokožku a pokud se nějak poškodí, nevypadá hezky. Tato pokožka reaguje na více faktorů - držení těla, tělesné změny, nošení/nenošení podprsenky (tady to hraje větší roli u větších prsou samozřejmě). A samozřejmě že čím víc je pokožka zatěžována, tím víc prsa chabnou a narušuje se pokožka. Je ale zapotřebí, abyste o svoje prsa a dekolt poctivě pečovali. A co dělat, když už prsa nejsou taková, jako předtím? To se dozvíte v dnešním článku.

Jako první bych chtěla zmínit, že pokud už prsa nejsou ve stavu, kdy by se s nimi dalo doopravdy něco dělat a nějak to změnit, můžete se objednat na chirurgickou operaci. To je ale dle mého ale až to krajní řešení, které bych použila jedině v případě, že ostatní následující metody nepomohly.

Co vám může pomoct jako jedna z mála bylinek, je šalvěj. Stačí dát sušenou šalvěj do vody a přes noc nechat louhovat. Poté se pije jako první po ránu, když vstáváte.

Co mě ještě napadá dalšího, je to, že by vám mohla pomoct masáž prsou. Vyloženě jako první krok jdete normálně do sprchy a sprchujete se střídavě studenou a střídavě teplou vodou, což by prsům mělo hodně pomoct. Po sprše stačí vzít nějaký zpevňující přípravek, který můžete koupit buď v kamenném obchodě nebo na internetu a pomalu a pozvolna začněte masírovat každý koutek na prsou. Tato pravidelná masáž by vám měla pomoct a výsledky by se tudíž měly opravdu rychle dostavit, takže pokud máte podobný problém, určitě to zkuste. Přeji hodně štěstí!

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Vyberte si na Dudlu doplňky do koupelny, drogerii a kosmetiku:

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení