Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Jak si ostříhat vlasy?

Víte, jak si ostříhat vlasy? Existuje mnoho důvodů, proč se ostříhat - styling, zdraví a bezpečnost, a dokonce i nuda. Pokud uvažujete o krátkém sestřihu, je třeba zvážit několik věcí, než usednete do kadeřnického křesla.

jak-si-ostrihat-vlasy

První věc, kterou si položte, je: "Jak chci, aby moje vlasy vypadaly?". Odpověď vám pomůže rozhodnout, zda si máte nechat dlouhé vlasy, nebo je zkrátit. Pokud již máte krátké vlasy, zeptejte se sami sebe, jaký typ střihu by vám slušel nejlépe. Dobrou zprávou je, že existuje tolik různých typů střihů, že si každý může najít něco, co se mu líbí. Pokud se chcete inspirovat, podívejte se galerii účesů celebrit typu nebo do galerie účesů oblíbeného idolu.

Jakmile víte, jaký styl chcete, ujistěte se, že nový účes bude vyhovovat vašim rysům a životnímu stylu. Pokud například tvar vašeho obličeje neodpovídá stylu tak, jak by mohl, možná byste ho měli úplně vynechat nebo místo něj zkusit jiný styl (například hranatý).

Proč se stříhat?

Pokud se chystáte utratit peníze za stříhání, ujistěte se, že to stojí za to. Chcete vzhled, který odpovídá vašemu životnímu stylu a osobnosti a který nevypadá dobře jen sám o sobě - vypadá dobře i se zbytkem vašeho obličeje a typem postavy. Jestli nevíte, co vám vyhovuje, požádejte přítele nebo člena rodiny o doporučení na někoho, kdo to ví.

Jak stříhat vlasy

Vlasy si nemůžete ostříhat jen tak. Musíte to udělat správně, jinak budete vypadat jako hlupák. Abyste se tomuto osudu vyhnuli, přinášíme vám návod, jak se ostříhat. Stříhání vlasů může být náročný úkol. Je snadné nechat se unést a skončit s neforemným, sestříhaným účesem, který vám vůbec nesluší. Zde se dozvíte, jak se ostříhat jako profesionál.

  1. Vyberte si správný střih pro svůj tvar obličeje.
  2. Pořiďte si správné vlasové přípravky pro svůj typ vlasů.
  3. Před stříháním vlasy rozčešte.
  4. Používejte správné nástroje ke stříhání vlasů.

Pro Dudlu napsala: Marcela Kalousová

Vyberte si doplňky do koupelny:

Pokračujte v čtení blogu: