Kam na výlet s dětmi severní Čechy?

Výlety s dětmi v severních Čechách jsou opravdu hezké. Jako skoro na každém koutku v České republice zde narazíte na spoustu hradů a zámků, muzeí. Nalezte tu i Archeologický skanzen v Březnu u Loun. Je zde i krásný přírodní zábavní park Areál Šťastná Země. Zde najdete spoustu trampolín, prolézaček, trpasličí vesnici a dřevěný hrad. Je tu krásný aquapark v Klášterci nad Ohří. Nalezneme tu Bobové dráhy s Happy World Špindlerův Mlýn a Harrachov.

kam-na-vylet-s-detmi-severni-cechy

Kam na výlet s dětmi severní Čechy? (Zdroj: Pixabay.com)

Určitě za zmínku stojí centrum Babylon Liberec je tam lunapark a aquapark. V Liberci najdeme i Zoo, která je známá svými bílými tygry. Najdeme zde i Dinopark, až nás živá zvířátka unaví. V Liberci najdeme i IQ landii, tam se nám zapojí mozek a překvapí nás tím, co všechno si tam můžeme vyzkoušet za různé pokusy, hlavně z fyziky a chemie. V Jablonci najdeme muzeum bižuterie a korálků, to zabaví hlavně dívky.

Nalezneme zde i Barník, což je loď s grilem a elektrickým motorem, která kotví na Jablonecké přehradě. Rozhledna Císařský kámen u Jablonce, kde je rozhled do celé širé krajiny. Pro malé i větší Človíčkov, což je krásná dětská krytá herna. Další krásná herna z lega je v Liberci – Brick by brick. V Liberci je také muzeum kostek a lega, kde si zábavu užijí velcí i malí. Protože nejenom, že na kostky můžete koukat, ale můžete si na ně i šáhnout a něco postavit. Určitě to bude krásný zážitek. V Liberci najdete spoustu únikových her, které stojí za návštěvu.

Pro venkovní aktivitu je vhodný krásný lesopark Horka a koupaliště v Raspenavě. Další koupaliště se nachází třeba v Hejnicích. Známý je Lanový park Bedřichov, který se rozmísťuje v lese. Za návštěvu stojí také vyhlídkové okruhy u Hrádku nad Nisou. Ono ať si vyberete cokoli, nebo najdete něco svého, určitě si výlet moc užijete. Hlavní přeci je, že zažijete příjemné chvilky, které se pro vás možná i stanou nezapomenutelnými.

Pro Dudlu napsala: Zuzana Slámová

Vyberte si na Dudlu cestovní společenské hry:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení