UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Zábava pro děti Liberec

Pokud hledáte zábavu pro děti v Liberci, pak si můžete být jisti, že v tomto městě naleznete spoustu aktivit, ať už uvnitř nebo venku, a to po celý rok. Společně s vašimi dětmi si tak můžete užít dny plné zábavy, legrace a poznání.

Tipy na zábavu v Liberci

  1. Naučné stezky, parky a lesoparky
  2. Centrum Babylon - aquapark, lunapark, fun park, IQ park
  3. IQ Landia


V případě příznivého počasí můžete s vašimi dětmi podniknout den plný turistiky a zajímavých procházek po Liberci a blízkém okolí. V libereckém kraji k procházkám lákají nejrůznější naučné stezky, parky a lesoparky a další místa, která nadchnou nejen děti, ale i dospělé. V létě můžete k osvěžení využít dlouhé řady koupališť a rybníků.

Ani za nepříznivého počasí se v Liberci rozhodně nudit nebudete. Pro malé i velké je skvělou volbou Centrum Babylon. Pod jednou střechou tu najdete jak parádní aquapark, tak i lunapark, fun park, kino nebo třeba IQ Park a vedle sousedící IQ Landia.

Na co se můžete těšit při návštěvě libereckého aquaparku? Koupání si můžete užít hned v několika bazénech. Zabavíte se na parádních tobogánech a skluzavkách, po kterých to sviští jako o závod. Nechybí ani whirpooly a sauna. V aquaparku si můžete užít i zajímavou podívanou v podobě laserové show s hudebních projekcí.

hracky-pro-deti

Až se dokonale vyřádíte v aquaparku, můžete navštívit vědecko-zábavní centra IQ Park nebo IQ Landii. IQ Park je vhodný i pro ty menší, od 3 let věku. Malí kluci i holky se mohou vžít do role badatelů a průzkumníků. V několika expozicích je možné si vyzkoušet vodní klamy, prozkoumat lidské tělo, zjistit co jak funguje a užít si spoustu zábavy a legrace.

IQ Landie je určena pro děti od věku 8 let a pro dospělé. Čeká tu vás spousta stanovišť, kde si můžete vyzkoušet co dokáží živly, vydat se na návštěvu do kosmu, vyzkoušet simulátor zemětřesení nebo poznávat krásy fascinující přírody a toho, co všechno dokáže. V lunaparku pak na vás čeká zábava jako na pouti.

Pro Dudlu napsala: Petra Velíková | Edit: Andrea B.

Vyberte si dárky pro cestovatele:

Pokračujte v čtení blogu: