Zábava pro děti Liberec

Pokud hledáte zábavu pro děti v Liberci, pak si můžete být jisti, že v tomto místě naleznete spoustu aktivit, ať už uvnitř nebo venku, a to po celý rok. Společně s vašimi dětmi si tak můžete užít dny plné zábavy, legrace a poznání.

V případě příznivého počasí můžete s vašimi dětmi podniknout den plný turistiky a zajímavých procházek po Liberci a blízkém okolí. V libereckém kraji k procházkám lákají nejrůznější naučné stezky, parky a lesoparky a další místa, která nadchnou nejen děti, ale i dospělé. V létě můžete k osvěžení využít dlouhé řady koupališť a rybníků.

Za nepříznivého počasí se v Liberci rozhodně nudit nebudete. Pro malé i velké je skvělou volbou Centrum Babylon. Pod jednou střechou tu najdete jak parádní aquapark, tak i lunapark, fun park, kino nebo třeba IQ Park a vedle sousedící IQ Landia.

Na co se můžete těšit při návštěvě libereckého aquaparku? Koupání si můžete užít hned v několika bazénech. Zabavíte se na parádních tobogánech a skluzavkách, po kterých to sviští jako o závod. Nechybí ani whirpooly a sauna. V aquaparku si můžete užít i zajímavou podívanou v podobě laserové show a hudebních projekcí.

Až se dokonale vyřádíte v aquaparku, můžete navštívit vědecko-zábavní centra IQ Park nebo IQ Landii. IQ Park pro ty menší. Návštěva je vhodná pro děti od 3 let věku. Malí kluci i holky se mohou vžít do role badatelů a průzkumníků. V několika expozicích je možné si vyzkoušet vodní klamy, prozkoumat lidské tělo, zjistit co jak funguje a užít si spoustu zábavy a legrace. IQ Landie je určena pro děti od věku 8 let a pro dospělé. Čeká tu nás spousta stanovišť, kde si můžete vyzkoušet co dokáží živly, vydat se na návštěvu do kosmu, vyzkoušet simulátor zemětřesení nebo poznávat krásy fascinující přírody a toho, co všechno dokáže. V lunaparku pak na vás čeká zábava jako na pouti.

Pro Dudlu napsala: Petra Velíková

Vyberte si na Dudlu cestovní společenské hry:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení