Zábava pro děti Olomouc?

 V Olomouci, malebném městě v samotném srdci Moravy, se skrývá spousta zábavy pro celou rodinu. Bez ohledu na počasí či roční období, město nabízí mnoho aktivit pro děti i dospělé. Můžete navštívit výjimečná muzea, interaktivní expozice, procházet se v krásných parcích a zahrádkách nebo si užít adrenalinové zážitky. Olomouc se tak stává ideálním místem pro rodinné výlety a zážitky, které si budete pamatovat ještě dlouho poté. Pojďme se společně podívat na bezvadné tipy na výlet.

zabava-pro-deti-olomouc
Zábava pro děti v Olomouci?

Kam s dětmi v Olomouci?

Zábavní park Krokodýlek

Více než 25 úžasných atrakcí, které jsou snad pro všechny věkové kategorie. Prolézací klec má pět pater, takže pokud někdy své dítě nenajdete, musíte od vyššího patra. Najdeme zde i lanové centrum, bazén s lodičkami, motorkovou dráhu, horolezeckou stěnu a spoustu dalších lákavých atrakcí.

Park se zároveň snaží o to, aby se děti stravovaly zdravě, orientují se na italskou kuchyni, takže u dětí určitě zvítězí pizza nebo těstoviny na několik způsobů. Tohle zábavní místo můžete navštívit každý den, v pracovní dny od 14:00 do 19:00, o víkendu můžete vyrazit již dříve. Nabízí celodenní nebo rodinné vstupné a permanentky, nově ale zavedli i hodinový vstup. 

Človíčkov aneb pro každého človíčka

„Zábava pro děti, odpočinek pro rodiče“ - to je heslo, kterým se tento hrací koutek řídí. Človíčkov organizuje různé animační programy a nezapomenutelná vystoupení. V této herně můžete dát dětským narozeninám nový rozměr, na tento den vaše děti nezapomenout.

hracky-pro-deti

Lanové Centrum Proud

Houpačky, lanovky, kolotoč, různě obtížné překážky, lezecká stěna. Zábava a dobrodružství v jednom. Přes léto je můžete vyzkoušet na příměstský tábor, která se zaměřuje na různá témata podle věku.

Herní centrum Amazonie

Nachází se v obchodním domě Olomouc CITY, které si můžete v klidu projít a něco málo nakoupit. Ale my přece nejdeme nakupovat! Dítě musí být doprovázeno dospělou osobou starší 18 let, která za něj zodpovídá. Vstup je omezen výškou (maximálně 150 cm).

Další tipy na zábavu pro děti v Olomouci

  • ZOO Olomouc
  • Muzeum vědy a techniky
  • Lanový park
  • Svatý Kopeček
  • Muzeum moderního umění
  • Botanická zahrada Olomouc
  • Koupaliště Haná
  • Archeologické centrum Olomouc

 
Doufám, že aspoň jeden tip (čím víc, tím líp) se vám bude líbit a některou sobotu vyjedete na výlet.

Pro Dudlu sepsala: Kristýna Drozdová | Edit: Andrea B.

Vyberte si dárky pro cestovatele:

Pokračujte v čtení blogu: