Zábava pro děti Olomouc?

Krásná Olomouc, pořád si nemůžu zvyknout na ten ženský rod. Asi do svých dvaceti let jsem mluvila o Olomouci v mužském rodu, nějak mi to více pasovalo. S nástupem na vysokou to byl pro mě šok a musela jsem si zvykat na něco nového. Ale i teď se mi občas stane, že to spletu. Co tak krásné město může nabídnout dětem? Jak a kde je Olomouc dokáže zabavit? Pojďme se společně podívat na bezvadné tipy na výlet.

zabava-pro-deti-olomouc
Kam s dětmi v Olomouci?

Zábavní park Krokodýlek

Více než 25 úžasných atrakcí, které jsou snad pro všechny věkové kategorie. Prolézací klec má pět pater, takže pokud někdy své dítě nenajdete, musíte od vyššího patra. Najdeme zde i lanové centrum, bazén s lodičkami, motorkovou dráhu, horolezeckou stěnu a spoustu dalších lákavých atrakcí. Zároveň se snaží o to, aby se děti stravovaly zdravě, orientují se na italskou kuchyní, takže u dětí určitě zvítězí pizza nebo těstoviny na několik způsobů. Tohle zábavní místo můžete navštívit každý den, přes pracovní dny od 14:00 do 19:00, o víkendu můžete vyrazit již dříve. Nabízí celodenní nebo rodinné vstupné a permanentky, nově ale zavedli i hodinový vstup. Pokud tam stále pracuje kamarádka z vysoké, máte další plus.

Človíčkov aneb pro každého človíčka

„Zábava pro děti, odpočinek pro rodiče“ je heslo, kterým se tento hrací koutek řídí. Človíčkov organizuje různé animační programy a nezapomenutelná vystoupení. V této herně můžete dát dětským narozeninám nový rozměr, na tento den vaše děti nezapomenout.

Lanové Centrum Proud

Houpačky, lanovky, kolotoč, různě obtížné překážky, lezecká stěna. Zábava a dobrodružství v jednom. Přes léto je můžete vyzkoušet na příměstský tábor, která se zaměřuje na různá témata podle věku.

Herní centrum Amazonie

Nachází se v obchodním domě Olomouc CITY, které si můžete v klidu projít a něco málo nakoupit. Ale my přece nejdeme nakupovat! Dítě musí být doprovázeny dospělou osobou starší 18 let, která za něj zodpovídá. Se svým 160 centimetry (což je už tak hodně) bych dovnitř nemohla, vstup je omezen výškou (maximálně 150 cm).

Doufám, že aspoň jeden tip (čím víc, tím líp) se vám bude líbit a některou sobotu vyjedete na výlet.

Pro Dudlu sepsala: Kristýna Drozdová

Vyberte si na Dudlu cestovní společenské hry:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení