Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Zábava pro děti Praha

Pokud hledáte ty nejlepší možnosti k vyžití vašich ratolestí v našem hlavním městě, buďte si jistí, že máte opravdu z čeho vybírat. Můžete si vybrat z nejrůznějších aktivit jak uvnitř, tak venku, a přizpůsobit tak výběr momentální situaci a počasí.

zabava-pro-deti-praha

Levná zábava pro děti v Praze? (Zdroj fotky: Pexels.com)

Zábava pro děti v Praze

ZOO v Troji a Minizoo v Chuchli

V případě hezkého počasí je nejoblíbenějším místem na výlet s rodinou jednoznačně Zoologická zahrada v Troji. Ta nabízí parádní vyžití pro různé věkové kategorie na celý den. Pro ty, co mají rádi zvířátka, stojí za návštěvu také minizoo v přírodní rezervaci v Chuchli.

Hřiště

Jako další možnost se pak nabízí různá hřiště, kterých je po celém hlavním městě nespočetně. Vyřádí se na nich mladší i starší. Za zmínku stojí například to ve Stromovce, na Parukářce nebo u Vozovny.

Jedničkou mezi hřišti pro případ opravdu teplého počasí, kdy nechcete vyrážet na koupaliště, je relaxačně–sportovní areál Gutovka. Ten nabízí jak klasické prolézačky, skluzavky nebo horolezeckou stěnu, tak i lanový park, vodní prvky a další atrakce. Nachází se tu i vodní svět plný brouzdališť, vodotrysků, stavidel a dalších zajímavých lákadel.

Aquapalace Praha - Čestlice

V případě nepříznivého počasí se pak přímo nabízí návštěva největšího vodního parku ve střední Evropě - Aquapalace v pražských Čestlicích. Vyřádí se v něm jak děti, tak dospělí. Nabízí vše od skluzavek a tobogánů, až po wellness a sauny.

hracky-pro-deti

Království železnic

Děti rozhodně zaujme také Království železnic, ve kterém můžete s dětmi kromě vláčků a nádraží obdivovat i sbírku historických panenek, stavby z lega nebo si vyzkoušet parádní funkční simulátor ve skutečném dopravním prostředku. Konkrétně v autobusu, tramvaji nebo vlaku.

Muzea

Z muzeí pak stojí v hlavním městě za návštěvu Národní technické muzeum, Zemědělské muzeum, Letecké muzeum ve Kbelích nebo Muzeum alchymistů a mágů staré Prahy.

Dinopark

Na střeše obchodního centra Nová Harfa pak můžete s vašimi ratolestmi navštívit Dinopark, kde se nachází i 3D kino. Na Proseku se pak můžete společně vyřádit na Bobové dráze.


Pro Dudlu sepsala: Petra Velíková | Edit: Andrea B.

Vyberte si dárky pro cestovatele:

Pokračujte v čtení blogu: