Bakugan

1 položek celkem
SPIN MASTER Bakugan základní balení set s kartou a 2 destičkami různé druhy
249 Kč

SPIN MASTER Bakugan základní balení set s kartou a 2 destičkami různé druhy může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry: Společenská hra, Značkové,...

Kód: DS71236919

Bakugan hračky, hrací aréna a startovací sada

Když se Bakugan začal formovat ze zemské kůry, záhadný svět bakuganu se začal probouzet. Dan a jeho přátelé se dostali do epicentra nových věků. Dan a jeho společníci se rychle naučili, že se musí formovat rychleji než jako kdyby byli jen předměstské děti, které se snaží o rychle získanou slávu v poBakuganí éře. Musí se naučit jak pracovat se svými Bakugany a umístit je do souboje ve správném pořadí tak, aby přežili zdánlivě nekonečné síly, které jsou mimo kontrolu, zotročující nebo postavené mimo kontrolu záhadného zápasu mimozemských bytostí. Dan a jeho přátelé musí vyvinout velké úsilí, aby hrdinsky chránili zemi svými Bakugany, země má nakonec pod vašima nohama skryté úžasné tajemství. Naše planeta byla sloučena s jinou, živou planetou.... Vestroia! 

Bakugan: Battle Planet je bojiště, kde dobro zápasí se zlem, mír s válkou a naděje se strachem. Silné a záhadné síly vediz nemilosrdně válečné tažení k poražení nebo zotročené těch druhých. Soupeři jsou ale silní suk a osud světa je v křehké rovnováze. Zapojte se do boje s Bakugany buď pomocí hraček, nebo povyšte na vyšší úroveň a svádějte souboj se sběratelskými kartičkami! Zjistěte, který způsob vás nejvíce baví!

Bakugan startovací sada

Každý hráč potřebuje tři Bakugany s patřičnými kartičkami. Hráči si vyberou šest BakuCores, které odpovídají ikonám BakuCore na kartičkách jejich Bakuganů. Hráči poté střídavě pokládají BakuCores na herní plochu a vytvoří si tak bitevní pole (Hide Matrix). První BakuCore je třeba umístit mezi oba hráče. Zbytek lze položit kamkoliv, ale alespoň jednou stranou se musí dotýkat kartičky jiné. Každý hráč si zvolí, kterým Bakuganem hodí. Na začátku hry každý hráč zvolá „Bakugan Brawl“ a hodí svým Bakuganem do pole s BakuCores. Pokud se otevře jen jeden Bakugan, jeho vlastník otočí kartičku s postavou a vyhrává. Pokud se otevřou oba Bakugani, oba hráči otočí kartičkou s postavou. Hráči si poté sečou B-Power skóre z každé kartičky postav se všemi BakuCores, které posbírali. Hráč s nejvyšším B-Power skórem vyhrává. Poražený musí zavřít svého Bakugana, zatímco výherce jej nechá otevřeného. Hráči pokračují ve hře, vybírají si Bakugany a posílají je do pole, dokud jeden z nich nemá všechny tři Bakugany otevřené. Tento hráč vyhrává!

Bakugan karty

Zvětšete bitvu s Bakugany o karetní hru! První kroky. Hráči se střídají v pokládání BakuCores do herního pole lícem dolů (hoďte si mincí nebo kartičkou BakuCore, kdo pokládá první) a vytvoří bitevní pole (Hide Matrix). 

  1. Každý hráč zamíchá svůj balíček 40 karet a vytáhne si 5 karet na hru. Oba hráči si líznou další kartu z jejich balíčku na zaáčtku každého kola.

  2. Hráči si mohou zvolit z jejich ruky jednu kartičku, kterou mohou použít jako kartičku energie a vyloží ji lícem dolů. Hráči mohou použít kartičku energie ještě před další fází hry. Otočte energetickou kartičku a získejte jeden bod energie. Kartičky, které použijete, když jste na řadě, se na konci každého kola dobijí a můžete je použít zase další kolo.

  3. Každý hráč si zvolí, kterým Bakuganem hodí. Na začátku hry každý hráč zvolá „Bakugan Brawl“ a hodí svým Bakuganem do pole s BakuCores. Pokud se otevře jen jeden Bakugan, jeho vlastník otočí kartičku s postavou a vyhrává. Pokud se otevřou oba Bakugani, oba hráči otočí kartičkou s postavou. Hráči si poté sečou B-Power skóre z každé kartičky postav se všemi BakuCores, které posbírali. Hráči mohou používat kartičky, aby získali výhodu. Až si hráči vyloží všechny karty, hráč s nejvyšším B-Power skórem vyhrává bitvu. Poražený musí zavřít svého Bakugana, zatímco vítěz jej nechá otevřeného.

  4. Vítěz bitvy si otevře svého Bakugana na jeho kartičce postavy a stává se vítězem. Druhý hráč složí svého Bakugana do kuličky a položí jej na kartičku postavy a vrátí BakuCore, které jeho Bakugan sebral v bitevním poli. Každý hráč může používat karty, dokud oba hráči neprojdou.

  5. Výherce sečte míru poškození z kartičky postavy, všech kartiček, které během hry použil a jakékoliv BakuCore, které získal. Výherce způsobuje protihráči 1 bod poškození za každý bod poškození, který má. Protihráč odloží jednu kartu z balíčku za každý bod poškození, který dostane. Pokud je během vykládání odhalena karta se schopností, poškozený hráč může výměnou za body energie kartu použít, je-li možné ji v dané situaci zahrát. Na kartičce se schopností se nachází, jakou Frakci umí zastavit. Pokud ji hráč zahraje, musí ji použít okamžitě předtím, než otočí další kartičku. Hráč může použít ještě jiné karty, než přijde na řadu další hráč.

Pokud váš protivník nemá v balíčku již žádné karty, které by mohl vykládat, vyhráváte! Hráči bez karet ve svém balíčku nemůžou lízat karty, když jsou na řadě nebo když jim kartičky říkají, aby s lízli kartu. Mohou prohrát, jen když jim je způsobeno poškození.

Ze studnice vědění čerpal: Tomáš Zahálka

Víte, že když zakoupíte Bakugan hračky na Dudlu.cz, tak tím podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás Bakugan základní balení nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.