Fantastická magie

1 položek celkem
Fantastická magie: Síla mysli sada kouzel v krabici
299 Kč

Fantastická magie: Síla mysli sada kouzel v krabici může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry: Společenská hra, Fantastická magie, Set, Sada,...

Kód: DS41649547

HM studio Fantastická magie

Gratulujeme k zakoupení této kouzelnické sady. K některým kouzlům jsou potřeba předměty každodenní potřeby jako bavlněná nit, silonová nit (rybářský vlasec), tužka, papír, lepidlo atd. Když budeme při kouzlení zmiňovat např. červený kapesník – je to jen doporučení barvy, protože je to více přesvědčivé, ale je možné použít kapesník jakékoliv barvy. V některých případech vám doporučíme používat červenou, modrou, žlutou nebo jinou barvu, barva se může lišit v jednotlivých sadách (sada, kterou jste si právě koupili). Jestliže je to právě váš případ, zaměňte barvu, která vám byla dodána v sadě. Některé triky se naučíte během krátké doby a některé budou vyžadovat delší nácvik, než je budete moct předvést obecenstvu. Hlavní věc je, že si užijete nácvik kouzel a o to víc pak jejich předvádění! Nezapomeňte, že kouzlo bude prozrazeno, jestliže řeknete divákům, jak se trik provádí, a proto si ho držte jako tajemství. Hodně zábavy!

BLÁZNIVÉ KRABIČKY OD SIREK

Efekt: Kouzelník ukáže dvě prázdné krabičky od sirek, výsuvné části podá k prohlédnutí a nechá obecenstvo nahlédnout dovnitř obalů, které drží v ruce – takže obecenstvo vidí skrz obaly. Umístí jednu výsuvnou část do obalu a poté s tím, jak začne zasouvat druhou výsuvnou část dovnitř, zahájí bláznivou sestavu, při které první výsuvná část začne vylézat ven, zatímco druhá je zasouvána dovnitř. Tajemství: Je jednoduché – obaly od krabiček od sirek jsou propojeny téměř neviditelným nylonovým vláknem. Během triku vlákno vždy zůstává na spodní straně krabiček, aby se snížilo riziko, že ho divák uvidí. Držte krabičky vedle sebe v pravé ruce, zasuňte dovnitř jednu výsuvnou část a sledujte, jak se druhá vysouvá ven. Nyní vsuňte druhou výsuvnou část dovnitř a druhá výsuvná část se vysune ven. Při opatrné manipulaci můžete dokonce oddělit krabičky na šířku prstu od sebe a trik předvést. A při troše experimentování můžete umístit jednu krabičku nahoru na druhou, držet je od sebe a i tak bude trik fungovat. Mezi obě krabičky umístěte hrací kartu nebo malý kousek papíru, abyste navodili iluzi, že jsou krabičky skutečně oddělené – toto bude pro diváka skutečně záhadou. Po ukončení předvádění triku ještě jednou vyjměte vysouvací části ven a podržte obaly jeden na druhém a nechte diváka, aby se podíval, že jsou opravdu prázdné, zasuňte vysouvací části zpět a vložte si obě krabičky od sirek do kapsy.

NEUVĚŘITELNÉ SKÁKAJÍCÍ PUNTÍKY

Jedná se o skutečně ohromující efekt, kdy si jedna osoba z vašeho obecenstva vybere jakoukoliv kartu ze šesti karet (tyto karty naleznete v soupravě), u které vždy vypadá, že se ukáže, že vypadá jinak než zbývající karty, které kouzelník ukazuje… Jedná se o jeden z mála triků, které můžete předvádět obecenstvu více než jednou. Položte karty tak, aby se mezi sebou střídaly barvy modrá a červená. Karty držte lícní stranou směrem dolů a rozložte je do řady před diváka a požádejte ho, aby si vybral kartu a aby si nechal pro sebe, kterou kartu si vybral. Pokud si vybere jednu z karet na jednom z konců rozložené řady karet, nemusíte karty nijak znova uspořádávat. Pokud si ale vybere jednu ze čtyř karet ležících uprostřed řady karet, potom sejměte karty v tomto okamžiku poté, co divák kartu odebere. (Toto sejmutí by mělo být diskrétní a obecenstvo by jej nemělo vidět). Položte spodní sejmutí nahoru na vrchní sejmutí. Následující tajné tahy vám umožní zjevně ukázat, že všechny karty, které zůstaly v uspořádané řadě, mají stejnou barvu. Uzavřete rozloženou řadu a držte tento balíček karet v pravé ruce čelní stranou dolů, palec ponechte na zadní straně a prsty na čelní straně spodní karty. Levou rukou odeberte vrchní kartu, tuto kartu držte mezi palcem na zadní straně a prsty na čelní straně. Nyní otočte obě ruce směrem nahoru a ukažte spodní lícovou kartu na hromádce a přední stranu karty, kterou máte v levé ruce. Po dokončení tohoto postupu otočte opět ruce směrem dolů a současně položte přední stranu jediné karty dolů na stůl a stáhněte vrchní kartu z hromádky rychle na kartu na stole, přičemž zbytek držte vyrovnaný dohromady. Toto je ten tajný pohyb, jelikož karta, kterou jste právě stáhli z hromádky, není kartou, kterou jste právě ukázali (což byla spodní karta), ale vaše obecenstvo se domnívá, že o tuto kartu jde. Nyní byste měli mít v hromádce ponechány tři karty. Teď tento postup opakujte. Takže odeberte vrchní kartu z hromádky levou rukou a ukažte spodní stranu hromádky a přední stranu jediné karty. Poté, co je otočíte čelem dolů, položte kartu z levé ruky na stůl, a následovat bude vrchní karta z hromádky. Poté otočte poslední kartu z hromádky a umístěte ji navrch hromádky na stole před sebou. Všechny přední části karet, které se obecenstvo domnívá, že je vidělo, měly stejnou barvu. Nyní můžete požádat daného člena obecenstva, aby odhalil svoji kartu. Tato karta bude odlišná od karet, které jste právě ukázali. Pokud umístíte jejich kartu na ostatní karty, budete již připraven na opakování triku. Tip: Pokud jste levák, provádějte kroky opačným směrem!

TAJEMNÁ TRUBIČKA

Bankovka nebo jiný malý předmět zmizí, zatímco jej divák drží. Použijte dvě trubičky (které máte ve své kouzelnické sadě), přičemž obecenstvo bude vidět pouze jednu trubičku. Vložte jednu z těchto dvou trubiček do druhé, a potom s nimi manipulujte tak, jako by to byla jen jedna trubička. Požádejte, aby vám někdo vypůjčil bankovku (nebo jiný malý předmět) a vložte jej do trubičky. Trubičku zavažte papírem nebo hedvábím podle obrázku 4 a 5 (ale ne příliš těsně), a zatímco budete otáčet jeden konec papíru nebo hedvábí, nechte nejmenší trubičku (s obsahem) tajně spadnout do ruky. Dávejte pozor, aby to nikdo neviděl! Předejte zavázanou trubičku divákovi a trubičku s obsahem si ponechte tak, aby ji obecenstvo nevidělo, můžete si ji ležérně vložit do kapsy na kabátu. Nyní luskněte prsty u trubičky, kterou drží divák a ...obsah zmizel!

A mnoho dalších kouzel a triků najdete v Fantastická magie a jejich návodech.

Ze studnice vědění čerpal: Tomáš Zahálka

Víte, že když zakoupíte HM studio Fantastická magie na Dudlu.cz, tak tím podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás Fantastická magie nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze