4 položek celkem
Silikonové držáky kabelů - 10ks
132 Kč

Konec zapleteným nebo neustále ze stolu padajícím kabelům. Nyní pro vás máme pomocníka, který váš USB kabel udrží na místě a vy jej vždy naleznete tam kde jste jej nechali.

Kód: DS60674345
Tribe Minions Lightning kabel (120cm) žlutý
299 Kč

Tribe Minions Lightning kabel (120cm) žlutý na Dudlu.cz udělá radost jako dárek s orientačními parametry: Elektro, Dárek, Kvalitní, Levné, Žlutá Kabel , Black Friday Dudlu,

Kód: DS57437283
AV:link HDMI kabel vysokorychlostní 4K s Ethernetem, 10m
449 Kč

Kvalitní HDMI kabel pro přenos vysokého rozlišení u digitálního obrazového a zvukového signálu nebo propojení dvou zařízení pomocí Ethernet kanálu. Tenký profil propojovacího...

Kód: DS50991257
Suchý zip na kabely - malé
87 Kč

Sucháč na Vaše kabely. Krásně barevné, velice praktické. Nyní už nebudete mít zamotané kabely, vše budete mít na svém místě. Pro uspořádání kabelového nepořádku výborný pomocník.

Kód: DS59401654

Kabel

Jednoho dne jsem se s mojí kolegyní z práce vydaly autem k moři. Vyjížděly jsme večer, tak abychom ráno při východu slunce spatřili moře. Bohužel, v polovině cesty nám začalo intenzivně pršet, řízení v tomhle počasí bylo náročné a viditelnost se snižovala s intenzitou deště. A proto jsme byly donuceny zastavit a přečkat déšť.

Zastavily jsme na první benzinové pumpě, vyply motor a prozatím jsme se posilnily klasickým českým řízkem. Intenzita deště stále nepřetrvávala, déšť stále bubnoval do oken a kapot auta. Déšť byl silný a dlouhý, nepřetrvával ani po hodině čekání. Jelikož se na nás začala projevovat čím dál více únava, rozhodly jsme se přečkat v autě do rána a následně pokračovat k našemu vysněnému moři.

Vzpomínám si na to ráno, bylo krásně, vzduch se pročistil, obloha byla modrá bez mráčků, sluníčko svítilo. Ideální čas vyrazit! Spojka, otočím klíčkem a zjistíme, že auto nestartuje. Podívaly jsme se na sebe udiveným výrazem. Říkám si, teď prosím ne! Znovu, spojka, otočím klíčkem, auto opravdu nestartuje! Tak to snad ne, co teď. Na parkovišti jsme poprosily neznáme muže, zda by nám poradili, proč auto nestartuje. Bohužel, si nevěděli rady. Po chvíli k nám přišli dva chlápci a začali se nás ochotně vyptávat, jaký problém s autem máme.

Měly jsme štěstí, jak se to řekne, ale jeden z pánů byl automechanik. Zkomolenou němčinou a nějakým vzájemným pochopením jsme došly k závěru, že máme něco se startovacími kabely a auto je tak nepojízdné. Aha, my, které jsme doposud o autu věděly jen to, že má kola, volant, pedály, motor, tak má ještě nějaké kabely? Pochopily jsme, že je našeho výletu konec. Nezbývalo nám nic jiného než zavolat odtahovou službu. Po třech hodinách na benzinové pumpě pro nás dojela asistenční služba, která nás dopravila zpět do naší zemi a auto do servisu.

Po opravě auta jsme se dozvěděly, že kabely byly překousané od nějakého zvířátka. Pravděpodobně hledalo úkryt před deštěm v našem autě. Takže takový byl náš výlet! Opravdu zážitek na celý život.

Pro Dudlu napsala: Ditex