UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Konektory

Konektor

Můj nejoblíbenější obchod je zahradnictví a obchody s věcmi pro domácnost. V takovém obchodě dokážu trávit hodiny, vždy si odnesu alespoň skleničku, obrázek nebo například vázu na květiny. Nedávno mi můj muž řekl, holka, ty by sis vybrala i v železářství :D. Většinou můj muž se mnou do takových obchodů nechodí, protože si je vědom mého nadšení do nakupování. Ale pokud je donucen tohle se mnou absolvovat, většinou se setkáme až u pokladny. Často nestačí žasnout, co to zase všechno mám v tom vozíku.

Jeden den jsem měla namířeno do obchodu, kde mají opravdu všechno. Šroubky, nářadí, nábytek, tapety, květiny nebo elektro. Hlavní můj plán byl koupit květiny na zahradu. Můj muž samozřejmě toho využil a dal mi za úkol koupit určitý typ konektoru do počítače. Jelikož vůbec tomu nerozumím, důkladně jsem mu zdůraznila ať mi to čitelně a co nejpřesněji sepíše na papír. Když jsem dorazila do obchodu, vyhlídla jsem si toho pána v oranžových montérkách a běžela za ním s popsaným lístečkem. Slušně jsem ho poprosila, zda by mi neporadil, kde hledat. Pán se na mě usmál a povídá. Slečno, já nejsme poradce a už vůbec ne prodejce, jsem zákazník. Zrudla jsem, otočila jsem se na patě a bez slova odešla do nejbližší uličky se schovat. No to byl trapas, kdo ví, co si o mně pomyslel. Nějaká blondýna hledá konektor k počítači. Prošla jsem uličkou v sekci nářadí, která snad měla kilometr a na jejím konci jsem zahlédla pána s oranžovým trikem s nápisem daného obchodu. Říkám si, super, to určitě bude ten správný člověk, který mi poradí. Bohužel ani ten mi nedokázal poradit. Zdůraznil mi, že je prodejce ze sekce nářadí, takže mám hledat v sekci elektro. Tak teď už jsem vážně byla mírně naštvaná. A k tomu v tom obchodě snad ani nefungovala klimatizace a odvětrávání. Nedalo se tam dýchat, vůni obchodu vám raději popisovat nebudu.

Opět procházím nějakou uličkou, která má dalších několik kilometrů a hledám toho pána v oranžovém ze sekce elektro. Mám ho, jak pána, tak konektor! Pán byl velice ochotný. Popravdě ani nechápu, jak se mohl vyznat v těch všech regálech naplněných kabely a konektory. Nevím, jak vám dámy, ale mně to všechno připadá stejné! No, raději zůstanu u nákupu oblečení, květin a designových věcí do domácnosti.

Pro Dudlu napsala: Ditex