Nevinné hrátky

1 položek celkem
Nevinné hrátky Deluxe
Nevinné hrátky Deluxe
Skladem (100 ks)
999 Kč

Nevinné hrátky Deluxe může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry: Společenská hra, Kvalitní, Levné, Dospělák, Přítelkyně, Manžel, Maželka, Přítel,...

Kód: DS18306326

Albi hra Nevinné hrátky

Nevinné hrátky jsou erotickou hrou pro páry, které se chtějí blíže poznat nebo okořenit svůj milostný život. Při hraní Nevinných hrátek budete navzájem poznávat své nejtajnější tužby a plnit si svá erotická přání. S Nevinnými hrátkami bude každý večer naplněný něhou i vášní. Pro hraní Nevinných hrátek je nezbytné si připravit tu správnou atmosféru. Zkuste se uvolnit – otevřete si láhev dobrého vína, pusťte si romantickou hudbu, zapalte svíčku nebo ztlumte světla. Poté si připravte herní plán, umístěte modrou ­ figurku pro pána a červenou ­figurku pro dámu na startovní pole a rozdělte karty podle rubů do pěti balíčků. Tři balíčky obsahují karty s úkoly, dva karty s odměnami. Úkoly se děl do tří zón – Intimní, Vzrušující a Vášnivé. Karty odměn jsou dvou typů – jedna sada je určena dámě, druhá pánovi. Každý hráč by si též měl přichystat skleničku svého oblíbeného nápoje.

Až bude hra připravená, můžete začít. Hra končí v kole, kdy některý z hráčů dosáhne pole cíl. Hráč, který pole cíl dosáhl, okamžitě získá 1 kartu odměny. Kolo se ovšem dohrává – pokud tedy jako cíle dosáhla první dáma, má pán ještě jednu šanci se tam posunout také. Pokud se oběma hráčům podaří dosáhnout cílového pole ve stejném kole, hru vyhrávají oba. Vítěz si smí z odměn, které získal v průběhu hry, jednu vybrat a požadovat po druhém hráči její naplnění. Pokud vyhráli oba hráči, zařídí si odměny navzájem.

Ze studnice vědění čerpal: Tomáš Zahálka

Víte, že když zakoupíte Nevinné hrátky na Dudlu.cz, tak tím podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás Nevinné hrátky nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.