UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Co je necesér?

Znáte pojem necesér, víte co to je? Necesér je krabička nebo kufřík s drobnými cestovními potřebami, obvykle toaletními potřebami. Na cestu se nelze vydat bez toho, abyste si s sebou přibalili několik nezbytností. Tady je to, co budete potřebovat na příští dovolenou.

co-je-neceser

Obsah mužské toaletní tašky je intimním pohledem na jeho zvyky při péči o tělo. Jsou také dobrým způsobem, jak zjistit, zda je čistotný, nebo ne. Muž, který si nechává holicí strojek ve sprše, ale přesto má přes zrcadlo nalepenou fólii, je buď líný, nebo nechutný. V každém případě není na vašem seznamu potenciálních nápadníků.

Co by mělo být v koupelně? Následující předměty od se měly nacházet v každé koupelně:

  • Zubní kartáček a zubní pasta (možná budete chtít přidat i zubní nit).
  • Sada na holení - holicí strojek, pěna nebo gel na holení atd. podle toho, jak dlouhé vousy pro vašeho muže rostou.
  • Kartáč na vlasy a hřeben - volitelně podle toho, kolik má váš muž na hlavě vlasů (a jestli máte to štěstí, že vidíte).


Co by nemělo chybět v neceséru

Cestovní sady jsou známé již dlouho. Oblíbili si je vojáci a námořníci, kteří si potřebovali sbalit věci nalehko. Dnes jsou stále nejefektivnějším způsobem, jak přepravit nejnutnější věci v kompaktním prostoru.

Pokud se balíte na cestu, je získat, že nechcete tahat s obrovským kufrem naplněným všemi kousky oblečení, které máte. Proto existují cestovní soupravy - představují skvělý způsob, jak mít výbavu uspořádanou a snadno ji najít, když ji potřebujete.

Většina cestovních souprav obsahuje několik základních položek

  • Pokud cestujete letadlem a budete delší dobu na letišti, není špatný nápad hodit si do zavazadla lehkou bundu nebo svetr pro případ, že by se ochladilo.
  • Sluneční brýle - Ochrání vaše oči před sluncem a pomohou vám vyhnout se oslnění vody nebo sněhu.
  • Opalovací krém - Na to vždycky zapomenu, dokud se nespálím! Spáleniny od slunce mohou zničit jinak skvělý výlet.
  • Deodorant - Tady nešetřete - kupte si kvalitní věci, kterým věříte. Nechcete přece smrdět, když jste daleko od domova!
  • Cestovní zubní kartáček s pastou - Čistá ústa jsou důležitá a toto je jedna z věcí, která ušetří místo v zavazadle, protože ji můžete použít vícekrát, než ji vyměníte (stačí opláchnout a nechat uschnout).

Pro Dudlu napsala: Marcela Kalousová

Vyberte si příslušenství k PC:

Pokračujte v čtení blogu: