UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Co je protinol?

Stárnutí sice zastavit nedokážeme, ale alespoň ho můžeme trochu zpomalit. Stačí si jen dopřát kvalitní, a hlavně pravidelnou péči s pomocí té správné kosmetiky. Chtěli byste vypadat mladší, mít krásnou, zdravou a pružnou pleť? To je možné díky patentované technologii protinol, která může být obsažena v některých přípravcích určených pro zralou pleť. Co je to protinol a jak si dokáže poradit s přibývajícími vráskami?

co-je-propinol

Být stále mlád – kdo by o to nestál. Ale věřte, že věk je jen číslo, a i vy můžete alespoň mladistvěji vypadat. Pokuste se alespoň na chvíli zastavit čas. Navraťte vaší pleti mladistvější a krásnější vzhled. Vsaďte na kúru s obsahem protinolu, která je osvědčeným pomocníkem v boji proti stárnutí. Protinol je látka, která podporuje produkci kolagenu v těle, a to konkrétně kolagenu typu I a II, který je důležitý pro silnou strukturu pleti. Intenzivní denní kúra s protinolem tak dokáže proměnit pokožku k nepoznání.

Unikátní látka protinol v sobě spojuje vysoce účinnou kombinaci proteinu a retinolu. Byly prokázány výborné výsledky, co se týče účinku protinolu na pleť. Díky tomu, že podporuje tvorbu kolagenu typu I a II, pomáhá posilovat vlastní strukturu pleti, která je tak pružnější, zdravější a mladistvější. Díky kosmetickým produktům s obsahem protinolu tak můžete výrazně zpomalit stárnutí a projevy s tím spojené.

Protinol zároveň také zvyšuje hladinu hydratace pleti, která je pro její zdravý a mladistvý vzhled velmi důležitá. Tato látka je v oblasti péče o pleť velmi ceněná, a to především z důvodu ověřených účinků v boji proti stárnutí pleti.

Pokud tedy vydržíte a budete absolvovat intenzivní kúru s pomocí přípravků s obsahem protinolu, pak se můžete těšit na zjemnění vrásek, pružnější a mladistvější pokožku a vypnutější pleť.

Pro Dudlu napsala: Petra Velíková

Vyberte si doplňky do koupelny:

Pokračujte v čtení blogu: