Pexetrio

1 položek celkem
EFKO Hra naučná Pexetrio Abeceda 1 *SPOLEČENSKÉ HRY* Kód: DS14608607

Abeceda, státy světa, stromy, zvířata, povolání a mnohé další, to je Pexetrio, takové trochu jiné pexeso. V klasickém pexesu hledáte dvě karty, ale u Pexetria hledáte hned tři kartičky, které vytvoří trojici souvisejících obrázků (například jeden zvířecí druh, jedno lidské povolání, jeden stát atp.) Každá trojice má svůj společný kontrolní znak – piktogram. Ten na první pohled určuje jejich náležitost k příslušné trojici. Tak vyzkoušejte Pexetrio, protože klasické pexeso už je dneska nuda.

Ze studnice vědění čerpal: Tomáš Zahálka

Víte, že když zakoupíte společenskou hru Pexetrio na Dudlu.cz, tak tím podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás hru Pexetrio nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze