Tik Tak Bum

1 položek celkem
PIATNIK Hra TIK TAK BUM Zvuk *SPOLEČENSKÉ HRY*
449 Kč

PIATNIK Hra TIK TAK BUM Zvuk *SPOLEČENSKÉ HRY* může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry: Společenská hra, Značkové, Levné, Kvalitní, Soutěže,...

Kód: DS29243235

Společenská hra Platnik Tik Tak Bum + Pravidla

Hra Tik...Tak...Bum je koncipována tak, aby hráči museli co nejrychleji vymyslet slova, jejichž součástí jsou slabiky obsažené na vyložených kartách. Rychlost je klíčová k tomu, aby jim bomba nevybuchla v ruce. Hráči vezmou 13 karet a položí je doprostřed stolu, kam se také umístí bomba. První hráč hodí kostkou, aby se určilo, ve které části slova má použít slabiku, kterou záhy vylosuje. Pokud mu padne na kostce "Tick...", hráči musí mít tuto slabiku na začátku slov. Pokud je objeví symbol s obrázkem bomby, musí být slabika obsažena na konci. Padne-li "Tick...Tack" s obrázkem bomby, slabika může být použita kdekoli ve slově.

Začínající hráč vezme bombu do ruky a v rychlém sledu bombu "zapne" a otočí horní kartu z připraveného balíčku. Bombu předává dalšímu hráči až poté, co řekl slovo, kde byla obsažena slabika na kartě a bylo to v místě, které předtím určil hodem kostkou. Bomba tiká různě dlouhou dobu a ten, komu vybuchne v ruce, si musí vzít kartu, se kterou se toto kolo hrálo. Další hráč poté hodí kostkou, zapne bombu a otočí další kartu. Hra skončí, když je vyčerpáno všech třináct karet a výhercem je ten, kdo jich má nejméně. Pokud mají dva či více hráčů nejméně karet, pokračují tito s kartami z odloženého balíčku až do doby, kdy se rozhodne o vítězi.

Ze studnice vědění čerpal: Tomáš Zahálka

Víte, že když zakoupíte Tik Tak Bum na Dudlu.cz, tak tím podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás Tik Tak Bum nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze