Jak vybrat podprsenku?

My ženy to určitě známe. Začínají nám růst prsa a proto si potřebujeme pořídit do svého šatníku mimo oblečení také vhodnou podprsenku. Některé ženy z nás ale neví jak na to. Podle čeho se tedy většinou my ženy při výběru podprsenek rozhodujeme, co jsou ty rozhodující faktory, podle kterých si podprsenku většinou kupujeme? 

jak-vybrat-podprsenku

Jak vybrat podprsenku? (Zdroj fotky: Freepik.com)

První faktor: Velikost prsou 

Někdy je těžké odhadnout velikost prsou, avšak každá z nás ji po určité době zná. Nicméně je naprosto nesmyslné, abychom si vybíraly podprsenku ve velikosti C, když máme například velikost B. Takže prvně musíme zjistit, jakou máme vlastně velikost a na základě toho můžeme vybírat podprsenku. Toto je jeden z nejdůležitějších faktorů, které hrají při výběru podprsenky tu nejzásadnější roli. 

Druhý faktor: Barva podprsenky 

Určitě některé ženy i ovlivní při koupi barva podprsenky. Někdo má rád spíše tmavé barvy podprsenky, někdo spíše křiklavé, já jsem zrovna tím druhým typem, líbí se mi prostě více podprsenky, které nelze jen tak přehlédnout. 

Třetí faktor: Kostice či bez kostic? 

Kostice u výběru podprsenek hrají taky určitě podstatnou roli. Některé ženě jsou více pohodlnější podprsenky s kosticemi, některé zase bez kostic. Podprsenky bez kostic určitě třeba můžou být pohodlnější pro ženy, které kojí. 

Čtvrtý faktor: Krajka nebo ne? 

Některé ženy si kupují pořád a vyloženě jen podprsenky s krajkami. Některým ženám to opravdu přijde i více svůdné a sexy a mezi takové typy se taky řadím jako jedna z mnoha žen. Samozřejmě každé ženě vyhovuje něco jiného, takže co nemusí vyhovovat jedné ženě, může druhé vyhovovat a naopak. Jak se říká, sto lidí, sto chutí, v tomto případě toto rčení trochu pozměním – sto žen, sto chutí. Přeji vám, ať si vyberete tu správnou podprsenku, která vám opravdu bude vyhovovat a se kterou budete stoprocentně spokojené. 

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Vyberte si na Dudlu doplňky do koupelny, drogerii a kosmetiku: