Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Dřevěná Myš

"Myšičko myš, pojď ke mě blíž, nepůjdu, kocourku, nebo mě sníš!" Tak zní oblíbená dětská říkanka. Tady se ale nemusíte bát, že by vaši dřevěnou myšku snědl nějaký mlsný kocour, proto ji bez obav darujte svému dítku, třeba k narozeninám. Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku

3 položek celkem
Vilac Dřevěný box na zoubky Myška
223 Kč

Rozměry: 4,5x7x5,5 cm Věk: 5+ Materiál: dřevo Vyrobeno ve Francii

Kód: DS78601136
Wonderworld Dřevěná kuličková dráha TRIX - Kočka a myš  + Dárek zdarma
1 168 Kč

Rozměr: 43x75x34 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo, plast Počet dílů: 37

Kód: DS39197064
Vilac Dřevěný box na zoubky Myška zelená
223 Kč

Rozměry: 4,5x7x5,5 cm Věk: 5+ Materiál: dřevo Vyrobeno ve Francii

Kód: DS15276121

Dřevěná myš

Když se v našem domě objevila dřevěná myš, nebyl to žádný nezvaný host, ale hračka, kterou si mé děti okamžitě zamilovaly. Velmi brzy začala naše domácí hra na schovávanou nabírat úplně nový rozměr. Kdo by si pomyslel, že malá dřevěná hračka může vyvolat tolik vzrušení a smíchu?

Jednoho deštivého odpoledne, když venku pršelo a v domě byl klid, se naše dřevěná myš rozhodla, že je čas na dobrodružství. Zavítala do dětského pokoje, kde byla vřele přivítána celou řadou plyšových zvířátek a figurkami zvířat. Společně se pak vydali na výpravu k neznámým končinám naší obývací místnosti, která se proměnila v divokou džungli plnou nástrah.

Ale pravým dobrodružstvím byla chvíle, kdy se dřevěná myš ztratila. Měla na starosti důležitý úkol - doručit zprávu od panenky princezny k autíčku závodníkovi. Celý náš domov se proměnil v detektivní kancelář, kde každý hledal ztracenou myš. Nakonec byla nalezena uvnitř stavebnice hradu, kde si prý dělala krátkou přestávku na sýrové svačině.

Naše dobrodružství s dřevěnou myší se stalo nejen zdrojem zábavy, ale také nám ukázalo, jak mohou jednoduché hračky rozpoutat velkou fantazii a kreativitu. A kdo ví, kam nás naše malá dřevěná myš zavede příště?

Věděli jste, že:

  • Dlouhá historie dřevěných hraček: Dřevěné hračky jsou jedny z nejstarších typů hraček na světě, jejichž historie sahá až do starověkých civilizací.
  • Symbolika myší v kultuře: Myši jsou v mnoha kulturách symbolem šikovnosti a inteligence, a často se objevují v dětských příbězích a bajkách.
  • Vzdělávací hodnota: Dřevěné hračky jako myši podporují rozvoj jemné motoriky a kreativity u dětí, a také slouží jako prostředek pro rozvíjení vyprávěcích a hracích dovedností.
  • Ekologický aspekt: Dřevěné hračky jsou považovány za ekologičtější a udržitelnější volbu v porovnání s plastovými hračkami, což je důležité v době rostoucího povědomí o ochraně životního prostředí.


Víte, že nákupem dřevěné myši na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud vás dřevěná myš nezaujala, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.