Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Dřevěný Had

Patříte k milovníkům dřevěných hraček? Nedivíme se - dřevěné hračky mají dlouhou tradici a osobitý styl. Třeba takový dřevěný had je bezva dárkem pro ty nejmenší! Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku

Dřevěný had

Příchod dřevěného hada do našeho domova se stal počátkem nekonečné série zábavy, která ty naše dva raubíře spolehlivě odvedla od vymýšlení lumpáren. Kdo by si pomyslel, že jednoduchá dřevěná hračka dokáže rozpoutat tolik radosti a kreativních her?

Jednoho sobotního rána se náš obývák proměnil v hustý deštný prales, kde dřevěný had objevoval tajné kouty a úkryty. Pomocí stavebnic, polštářů a přikrývek jsme vytvořili labyrint plný zvířecích kamarádů, včetně plyšových tygrů figurek opic, které na našeho hada číhaly za každým rohem.

Nejzábavnější bylo, když se děti rozhodly, že náš dřevěný had potřebuje kamarády. Začaly vyrábět další plazy z různých materiálů - od kartonu po modelínu. Každý nový had měl svůj vlastní příběh, a naše domácí zoo rychle rostla.

Naše zkušenosti s dřevěným hadem nás naučily, že jednoduchá hračka může inspirovat k nekonečným příběhům a dobrodružstvím. Každý den s naším dřevěným kamarádem je novou cestou za objevy a fantazií. A navíc - dřevěné hračky mají styl!

Věděli jste, že:

  • Zajímavosti o hadech: Hadi jsou fascinující plazi s tělem schopným neuvěřitelných pohybů a jsou často obdivováni pro svou hbitost a různorodost.
  • Hadi v kultuře: V mnoha kulturách po celém světě jsou hadi považováni za symbol moudrosti, obnovy a transformace.
  • Dřevěné hračky a jejich historie: Dřevěné hračky mají dlouhou historii a jsou ceněny pro svou trvanlivost a přirozený vzhled.
  • Edukační hodnota dřevěných hraček: Hraní s dřevěnými hračkami podporuje rozvoj motorických dovedností, prostorového vnímání a kreativity u dětí.
  • Ekologický aspekt dřevěných hraček: Dřevěné hračky jsou považovány za ekologičtější volbu v porovnání s plastovými, což je důležité pro udržitelnou hru a učení.


Víte, že nákupem dřevěného hada na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud vás dřevěný had nezaujal, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.