UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Sada do postýlky

Věděli jste, že sada do postýlky není jen o lůžkovinách? Krásně barevné povlečení, polštářky a další doplňky jsou vstupenkou do říše snů, kde je možné všechno! A když vyberete opravdu dobře, třeba tím zařídíte, že se váš malý neposeda bude do postýlky těšit. Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku

1 položek celkem
Obrázek
2 795 Kč

14D - Be LOVE 120x90cm, vzor: Malina/šedá - Sovičky, nr. 8

Kód: 09991001

Sada do postýlky

Jako maminka malého chlapečka, který má větší objevitelský duch než Kryštof Kolumbus, jsem brzy pochopila, že sada do postýlky není jen o povlečení a pár polštářích. Je to o vytvoření malého království pro mého malého průzkumníka!

Pamatujete si ty večery, když jste se snažili uspat ten malý neklidný uzlíček? S mým synem to bylo jako pokusit se zklidnit opravdové tornádo. Ale díky naší nové sadě do postýlky se stala naše postel jakousi magickou oázou klidu. Měkké povlečení a jemná lampička byly jako kouzelné elixíry pro spokojený spánek.

A pak jsou tu ty malé hračky pro miminka, které visí nad postýlkou skoro jako hvězdy na noční obloze. Kdo by si pomyslel, že jednoduchý plyšový medvídek může být tak účinným strážcem snů?

V naší domácnosti je sada do postýlky nejen o pohodlí a funkci, ale také o tom, vytvořit prostor, kde může můj malý dobrodruh každou noc bezpečně snít o velkých dobrodružstvích. Ať už se jedná o plavbu po oceánu nebo let na Měsíc, v jeho malém království je možné vše. A jako bonus? Několik hodin klidného spánku i pro vyčerpanou maminku!

Věděli jste, že:

  • První dětské postýlky byly používány už ve starověkém Egyptě a Řecku, ale vypadaly spíše jako malé kolébky vyrobené z dřeva nebo rákosu.
  • Vývoj dětského ložního prádla je úzce spojen s pokrokem v oblasti textilní výroby. Od 20. století začaly být k dispozici mnohem pohodlnější a bezpečnější materiály, které jsou šetrné k dětské pokožce.
  • Sady do postýlek často obsahují motivy a barvy, které jsou navrženy tak, aby stimulovaly zrakový a mentální vývoj dětí. Například jemné pastelové barvy mohou mít uklidňující efekt.
  • Integrace technologií do dětských sad postýlek je moderním trendem. Některé součásti mohou obsahovat snímače teploty nebo integrované hudební přehrávače s uspávacími melodiemi.


Víte, že nákupem sady do postýlky na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás sadu do postýlky nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.


Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.