UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Set do postýlky

Dětská postýlka nemusí být nutně jen dalším bezbarvým kusem nábytku, s trochou kreativity může dětskému pokojíčku vtisknout nádech hravosti. Potřebovat budete jen vkusný postýlkový set a trochu té fantazie. Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku

1 položek celkem
Obrázek
2 795 Kč

14D - Be LOVE 120x90cm, vzor: Malina/šedá - Sovičky, nr. 8

Kód: 09991001

Set do postýlky 

Když jsem poprvé zařizovala postýlku pro mého novorozeného syna, myslela jsem si, že vše, co potřebujeme, je pohodlná matrace a několik roztomilých plyšáků. Ale brzy jsem zjistila, že set do postýlky je něco jako výbava pro malého superhrdinu - nezbytná pro sladké sny mého malého človíčka.

Každá noc byla novým příběhem. Jednou byla postýlka vesmírnou lodí, jindy zase tajným lesním úkrytem. Díky pohodlnému povlečení a měkkým poduškám se můj malý cítil v bezpečí a pohodlí, ať už byla jeho fantazie kdekoliv.

A pak byly ty večery, kdy jsem se snažila uklidnit jeho nespokojené vzdechy a hledala něco, co by mu pomohlo usnout. V tu chvíli přišly na řadu měkké hračky a hrací strojky. Kdo by si pomyslel, že zvuky pralesa nebo šumění oceánu mohou mít tak magický účinek? Ale možná největším hrdinou všech nocí byla ta malá noční lampička. Její tlumené světlo bylo jako maják v moři nočních bdění a přebalování.

Takže ať už jde o klidnou noc nebo dobrodružnou výpravu do světa snů, set do postýlky se stal nejen praktickým, ale i zábavným prvkem v pokojíčku mého syna. A já? Já jsem se stala odbornicí na vše, co se týče pohodlných a bezpečných nocí. A věřte mi, v roli maminky, která je vždy připravena na noční překvapení, je to k nezaplacení.

Věděli jste, že:

  • Historie dětského ložního prádla se datuje do 18. století, kdy byla výroba zaměřena především na ruční práci a využívání luxusních materiálů jako je hedvábí a jemný len. Tato ložní prádla byla často výsadou šlechtických rodin.
  • První patent na dětskou postýlku byl udělen v roce 1852 ve Spojených státech, a od té doby se konstrukce a design dětských postýlek a příslušenství neustále vyvíjely.
  • Využití přírodních a organických materiálů v dětských setech do postýlek je relativně nový trend. Materiály jako organická bavlna, bambusová vlákna nebo merino vlna jsou vyhledávané pro svou měkkost, prodyšnost a hypoalergenní vlastnosti.
  • Bezpečnostní regulace pro dětské ložní prádlo a příslušenství jsou nyní mnohem přísnější. Toto zahrnuje regulace ohledně velikosti a tvaru předmětů, které mohou být umístěny v postýlce, aby se zabránilo riziku udušení nebo zranění.
  

Víte, že nákupem setu do postýlky na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás set do postýlky nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.