UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Souprava do postýlky

Proměnit dětskou postýlku v pohádkový svět, kam vaše dítko bude večer co večer uléhat s úsměvem? S krásnou a stylovou soupravou do postýlky máte úspěch na dosah ruky! Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku

Souprava do postýlky

Znáte ten pocit, když je čas uložit vaše malé zlatíčko do postýlky, a najednou se z toho stane výprava do džungle? U nás doma ano! Soupravy do postýlky nejsou jen obyčejným povlečením. Jsou to brány do světa plného dobrodružství, kde je možné vše - do říše snů!

Představte si, že vaše dětská postýlka se promění v pirátskou loď. A kdo je kapitánem? No přece vaše drobounké batole, oblečené do nejhezčí pyžamkové soupravy a uložené do stylově vyladěné postýlky. Hračky pro miminka se stávají věrnými společníky na cestě za pokladem.

A co teprve večerní příběhy u svitu lampičky? Každé povídání je více živé, když nad hlavičkou svítí měsíc nebo se třpytí malé hvězdičky. Lampička je jako tajemný strážce snů, který drží všechny strašidelné stvůry pod postelí na uzdě. Projektor noční oblohy navíc dodá dětskému pokojíčku úžasný vesmírný nádech!

A nezapomínejme na povlečení! Je to jako kouzelný plášť, který chrání a zároveň učí. Dnes jsou na něm dinosauři, zítra zase obláčky a duhové jednorožce. Každá noc je jedinečný příběh. Tak dobrou noc a sladké sny!

Věděli jste, že:

  • Příběhy na povlečení mohou pozitivně ovlivnit dětskou fantazii a kreativitu.
  • Bezpečnost a pohodlí jsou klíčové faktory při výrobě dětských souprav do postýlky.
  • Hračky pro miminka nejsou jen pro zábavu, ale také podporují senzomotorický vývoj dětí.
  • Lampičky ve tvaru oblíbených postaviček nebo zvířátek mohou pomoci dětem překonat strach ze tmy.


Víte, že nákupem 
soupravy do postýlky na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás soupravu do postýlky nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.