Co je regular fit?

Tak a nyní se přesouváme do oblasti módy. Kdo nikdy nezažil ten pocit kdy si koupil nové oblečení, které mu tak slušelo, že se v něm musel ihned ukázat nejen své rodině, ale rovnou v něm vyrazit někam do města. Ano my všichni to velmi dobře známe. Co je to regular fit? Je to slovo spojené s fitkem kam chodíte už několik let? Jste na velkém omylu. Není to ani chytrý náramek, který jste si před pár měsíci zakoupili, protože jste chtěli za každou cenu zhubnout než bude plavková sezóna. Různé střihy jako jsou sukně, šaty, košile, kalhoty?

co-je-regular-fit

(Zdroj fotky: Freepik.com)

Regular fit je klasický střih pro všechny velikosti, proto tento střih sedí mnoha typům. Je tedy naprosto jedno zda máte typ postavy jablko nebo hruška, Tento střih bude sedět právě i vám. S tímto pojmem se můžete setkat u pánských košil. Další název se, kterým se můžete také setkat je třeba slim fit. Je spíše pro ty kteří chtějí upnutější košile. Kdo si je vědom tedy své nadváhy raději zvolí variantu jako je regular fit. Moderní doba si žádá také moderní řešení.

Kdo by chtěl být narvaný ve svém oblečení jako jitrnice a nemohl se pořádně ani nadechnout nebo se dokonce ani pořádně najíst? Ano takové časy jsou dávno za námi. Ale všimněte si například žen, které nosí kalhoty s vysokým pasem, a přestože jsou hubené a vypadají v nich naprosto skvěle tak si vám postěžují o tom, že jakmile si sednou a musí vydržet v těchto kalhotách více jak 2 hodiny, nastává pro některé naprosté peklo.

Tlačí je to na břicho a nemůžou se ani pořádně najíst. Je tomu tak, že ze špatně zvoleného oblečení nám může být i špatně. I špatně zvolené boty nám dokážou udělat velké nepříjemnosti. Proč si tedy ničit své tělo moderním oblečením, které má každý, když nám to nevyhovuje? Každý má jiný typ postavy a nemůže mít to samé jako třeba jeho nebo její kamarád či kamarádka. S účesem od kadeřnice je to stejné, někomu sluší vyčesané vlasy a jiný v tom vypadá příšerně.

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vychytávky na praní prádla:

Pokračujte v čtení blogu: