UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Tablety do myčky

Čistící tablety do myčky

Myčka, dříve přednost v bohatších domácnostech, dnes již standard téměř v každé rodině. S rozšířeností tohoto kuchyňského spotřebiče se trh zaplavil různými druhy a tvary tablet do myčky. Jednomu jde z toho hlava kolem, jaké jsou možnosti a jsou opravdu ty nejdražší ty nejlepší? Kapsle nebo tablety do myčky bych rozdělila na dvě základní skupiny, to jsou: klasické tablety a multifunkční tablety. Obě skupiny se liší svými vlastnostmi a také samozřejmě cenou. Vlastností klasické kapsle je zbavit nádobí přebytečného jídla a nečistot, její součástí, ale není leštidlo, potažmo sůl. Tu musíte do myčky doplňovat, abyste docílili efektu zářivého nádobí. Oproti tomu multifunkční kapsle mají v sobě leštěnku, sůl a některé dokonce mycí gel či vůni. Multifunkčních kapslí je na trhu nepřeberné množství a liší se opět vlastnostmi a cenou. Některé firmy se pokouší zákazníkovi pomoci na zadních stranách svých produktů, co která jejich multifunkční tableta nabízí. Nyní již nic není problém, chcete ušetřit a mýt při nižších teplotách? Chcete zářivé skleničky bez dodatečného leštění? Chcete ochránit Vaše stříbrné příbory?

Firmy se předhánějí v novinkách a téměř každý rok dorazí na trh s nějakou novou vychytávkou v oblasti mycích kapslí. Spousta lidí argumentuje tím, že kapsle do myčky jsou velice ekologicky závadné, pro ně jsou na trhu speciální ekologické tablety bez fosforečnanů, tyto tablety, ale jsou velice drahé a jejich mycí vlastnosti nedosahují takových výsledků jako u tablet multifunkčních, zároveň je k nim nutné opět přidávat leštěnku a sůl.  Pro ty, kteří chtějí ochránit svoji peněženku a zároveň je pro ně důležitý lesk nádobí, máme tip, stačí koupit pouze klasické mycí tablety a přidat k nim kapičku mycího prostředku na nádobí a výsledek se bude téměř rovnat použití multifunkční tablety.

Pro Dudlu napsala: Lucie Cabejšková