Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Značkové kočárky

Že je značkový kočárek zbytečnost? Rozhodně ne! Značkové kočárky totiž nabízí nejen stylový design, ale jsou také kvalitní, lehké a funkční. Mít dobrý kočárek je základem úspěchu všech procházek městem i toulek přírodou. Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku

2 položek celkem
Slunečník na kočárek
od 358 Kč

Univerzální, barevný slunečník - deštník na kočárek s pružinou pro lepší nastavení sklonu. Chrání Váše dítě před slunečním zářením. Univerzální držák zajišťuje kompatibilitu s...

Kód: DS94793386
Rukávník na kočárek Sensillo
od 264 Kč

Rukávník na kočárek Sensillo. Připevňuje se ke kočárku pomocí cvočků. Složení vnější materiál 100% polyester, vnitřní zateplený materiál 60%polyester, 40% akryl. Rozměry...

Kód: DS67038761

Značkové kočárky

Protože jsem maminka malého prcka, je nad slunce jasné, že každý den pro mě představuje nové dobrodružství. Věřte mi, správný kočárek může být vaším nejlepším přítelem nebo vaším největším nepřítelem. Záleží na tom, zda budete mít při výběru šťastnou ruku. Když jsem poprvé začala hledat vhodný kočárek, byla jsem překvapená, jak mnoho věcí je třeba vzít v úvahu. Má být lehký, ale zároveň dostatečně robustní, aby zvládl všechny výzvy městské džungle i venkovských stezek. Za sebe můžu s klidným svědomím říct, že v případě kočárků platí, že značkové kočárky jsou kvalitnější

Naučila jsem se, že každá malá vychytávka na kočárku má svůj účel. Fusaky například, nejsou jen o tom udržet mého drobečka v teple, ale také o tom, jak rychle a snadno ho mohu připravit na procházku. A kdo by si pomyslel, že kabelka na kočárek může být tak neocenitelná? Ruku na srdce, mít všechny důležité věci po ruce a zároveň udržovat nějaký ten styl, to není žádná maličkost.

Ale nejvíce mě překvapilo, když jsem zjistila, že hračky pro miminka připevněné na kočárek mohou být také velkým spasením. Mé malé zlato je vždy zabavené, což mi umožňuje v klidu si užít naši společnou chvíli na čerstvém vzduchu.

Věděli jste, že:

  • Historie kočárků sahá až do 18. století, kdy byly původně navrženy jako miniatury kočárů pro dospělé. Opravdový rozmach kočárků ale nastal až s příchodem průmyslové revoluce.
  • Moderní design kočárků se začal vyvíjet v 19. století, kdy se staly populárními mezi širokými vrstvami obyvatelstva.
  • Inovace v oblasti materiálů a technologie vedly k vývoji lehčích a bezpečnějších kočárků. Dnešní kočárky jsou často vyrobeny z odolných, ale lehkých materiálů, jako je hliník a speciální plasty.
  • Multifunkční kočárky, takzvané kombinované kočárky, se staly velmi populárními, umožňují přizpůsobit kočárek různým věkovým kategoriím dětí i různým potřebám rodičů.
  • V dávných dobách se děti téměř výhradně nosily na těle, ať už na zádech nebo na břiše. K nošení se používaly nejrůznější kusy látky a šátky.


Víte, že nákupem značkové kočárky na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás značkové kočárky nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.