2 položek celkem
Obal na kapesníky - lev
88 Kč

Jak stylově vyzdobit krabici s kapesníky? Tento obal s roztomilým designem je trefou do černého. Bude skvělým doplňkem do každé domácnosti. Vybrat si můžete z několika variant....

Kód: DS30800663
Obal na kapesníky - tučňák
88 Kč

Jak stylově vyzdobit krabici s kapesníky? Tento obal s roztomilým designem je trefou do černého. Bude skvělým doplňkem do každé domácnosti. Vybrat si můžete z několika variant....

Kód: DS51053364

Kapesníčky

Určitě znáte tu situaci, kdy jste šíleně nachlazení a kýcháte ostošest. Každý takový pocit velice známe a je to velice nepříjemný pocit. Může nás provázet kdekoliv – v metru, doma, venku a tak dále. A od toho jsou dobré kapesníky, který vám všechen sopel a nemoc pomohou vytlačit ven. No, jenže když je u sebe čirou náhodou zrovna nemáte a jste nemocní, začíná to být obrovský problém, protože místo abyste ze sebe tuhle nemoc dostávali, naopak jí ještě tím, že se pořádně nevysmrkáte, nahráváte do karet, tudíž si s vámi nakonec může dělat co chce. A vy můžete ležet sebevíc chcete, ale prostě se pořád necítíte dobře, nevíte, z čeho to je a jste z toho už úplně zoufalí. Účelem kapesníků je totiž laicky řečeno pomoct vám se rýmy a nemoci zbavit. Podle mého názoru si už dnes prakticky nikdo nedokáže představit život bez kapesníků – takže je to vlastně takový „vynález“, který pomáhá lidem a používá ho skoro kdekdo.

Kapesníky jsou jednak dobré v tom, že jsou levné, tudíž stojí jenom pár korun, dále jsou dostupné (logicky, protože je hodně lidí potřebuje). Potom na nich můžeme spatřovat i další pozitiva (v pohodě se vejdou do kapes u bundy nebo u kalhot) a mají i různé vůně, takže si nemusíte vybírat jen obyčejné, ale můžete si je vybrat i s jakoukoliv libovolnou vůní, kterou zrovna chcete. Samozřejmě některé nemusí být v kamenných obchodech dostupné, ale to zase není až takový problém, protože si je můžete bez problému najít na internetu a tam asi z devadesáti procent bude taková vůně, kterou zrovna vy chcete.

Proto je dobré si pár balení kapesníků nakoupit, abyste je měli zrovna v době, kdy budete nachlazení a nebudete moci ven, protože se potřebujete vyléčit. Já když jsem opravdu nemocná, tak jich spotřebuji fakt hodně, takže vám doporučuji těch kapesníků nakoupit co nejvíce.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá