3 položek celkem
Kapesní zrcátko s motýly
328 Kč

Kompaktní zrcátko se vzorem "Motýl" pro úpravy pleti na vycházkách. Příjemný společník, který se vejde do libovolné peněženky.

Kód: DS76892645
Make - up sada se zrcátkem
244 Kč

Sada pro malé parádnice obsahuje oční stíny s aplikátory (19 barev), 6 barev lesků na rty a zrcátko. Vše je uloženo v plastové oválné krabičce. Rozměr balení cca 28,5 x 33 x 6...

Kód: DS23279067
Make - up se zrcátkem
Make - up se zrcátkem
Skladem (100 ks)
192 Kč

Sada make-upu obsahuje oční stíny a třpytivý gel. Součástí je také zrcátko a aplikátory. Vše baleno v praktickém pouzdře se zrcátkem. Rozměry balení cca 16,5 x 24,5 x 3,5 cm....

Kód: DS42934932

Kosmetická zrcátka

Už jste někdy přemýšleli, k čemu vlastně slouží kosmetické zrcátko a proč bylo stvořeno? Odpověď je opravdu jednoduchá. Kdysi dávno lidé měli pouze velká zrcadla, která měli umístěná doma. Podle nich se ženy malovaly, zkrášlovaly se, dávaly si make-up, rtěnku, využívaly svoji kosmetiku nebo se prostě v něm chtěly jen zhlédnout, aby vlastně viděly, jak vypadají a případně se poupravily.

Kosmetické zrcátko je velmi chytrá věc. Nejenže stojí jenom minimum korun, ale svůj účel splňuje dokonale. Představte si situaci, že jdete někam do společnosti, ať už je to kamkoliv (do města, za kamarádkami, na nákupy nebo se jen tak projít). A najednou venku zjistíte, že vlastně nejste doma a nemůžete se na sebe podívat v tom krásném velkém a moderním zrcadle, které máte doma vystavené a povzdychnete si. K tomu právě slouží kosmetické zrcátko. Je to opravdu výhodná koupě. Stojí pár korun, je malé, přenosné, takže si ho kdykoliv můžete dát s sebou do kabelky ( i když ji máte třeba malou) a vyrazit kam jen chcete. A když se vám zdá, že se chcete na sebe podívat a zkontrolovat svůj vzhled, nebo si třeba jen poupravit svůj make-up, stačí vyndat ono kouzelné malé kosmetické zrcátko, podívat se do něj a upravit se přesně tak, jak potřebujete.

Nemáte z toho žádný stres, protože ho vždy nosíte při sobě, nemusíte ho ani vyndávat z kabelky, když přijdete domů, protože tam máte zase velké zrcadlo. Výhodou  je, že takové kosmetické zrcátko má i strašně moc variant a možností, které si můžete zakoupit. Myslím tím vzhled zrcátka – takže v dnešní době se nestane, že nenajdete zrcátko právě s takovým motivem, které by se vám nelíbilo. Proto pokud ještě váháte nad koupí kosmetického zrcátka, určitě přestaňte váhat. Kosmetické zrcátko je po všech směrech opravdu velmi výhodné a určitě takové koupě nebudete v žádném případě litovat.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá