UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Krém na ruce

Krémy na ruce

Věc, která rozhodně nesmí chybět v mé kabelce a na nočním stolku je krém na ruce. Nesnáším totiž pocit suchých rukou. Svůj oblíbený krém na ruce mám tak neustále při sobě. Nemusí být převoněný a předražený. Stačí mi jen nějaký obyčejný, hlavně že dokonale hydratuje a vyživí ruce, které po použití nelepí.

Když jsem ještě bydlela s rodiči jsem problém suchých rukou neměla a o nutnosti používání krémů na ruce jsem v té době neměla ani páru. Co si ovšem u našich pamatuji, mamka používala krém pravidelně, a to hlavně na noc, kdy si na ruce nanesla opravdu velkou vrstvu a oblékla si bavlněné rukavice. Ráno tak měla ručky dokonale hladké a perfektně vyživené. A pravidelné promazávání rukou mám spojené i s tátou. Na chodbě ve skříňce tak nikdy nesměla chybět růžová Indulona. Pokaždé, když si ruce namazal, linula se celou domácností nelibá vůně. Ještě teď jako bych ji cítila.

V létě takovou potřebu mazat si moje ruce nemám, ale s příchodem podzimu, a především také zimy moje ruce trpí, když nepoužiji krém. A jelikož na to kolikrát zapomínám nebo nemám čase, moje ruce zkrátka trpí. Ale protože jsou ruce naší vizitkou, snažím se mít je vždy dokonale upravené. A proto o ně pečuji, co to jen jde.

S příchodem chladnějších dnů tak nějaký ten krém na ruce nesmí chybět nejen na mém nočním stolku a v kabelce, ale také v práci. Ruce si zkrátka kvalitní a pravidelnou péči zaslouží a odvděčí se pak svým upraveným a dokonalým vzhledem.

Nějakými těmi krémy pravidelně obdarovávám dámskou část rodiny. Podle toho, jakou vůni má která žena ráda, vybírám i typ a značku tohoto kosmetického produktu. U krémů na ruce pak miluju miniaturní balení. Díky tomu se tak vejde i do té nejmenší kabelky a zabere v ní minimum místa. A pokud je produkt opravdu kvalitní, stačí nanést jen málo a i takové miniaturní balení pak vydrží docela dlouhou dobu.

Pro Dudlu sepsala: Petra Velíková