1 položek celkem
Organizér do koupelny
Organizér do koupelny
Skladem (87 ks)
789 Kč

Přehledně uspořádaná kosmetika a další potřeby, to vám zaručí organizér do koupelny! Stačí jediné - pověsit ho na stěnu. Organizér pojme parfémy, krémy a další kosmetické...

Kód: DS84878180

Police do koupelny

Dokážete si představit koupelnu bez poliček? Já rozhodně ne. Při každodenní hygieně totiž potřebuji celou řadu kosmetických přípravků a vychytávek. Naprostou samozřejmostí je tekuté i tuhé mýdlo, sprchový gel, stejně jako mycí houba, zubní pasta a kartáček na zuby. A všechny tyto nezbytnosti je ale pochopitelně třeba mít neustále při ruce.

V minulosti jsem už mockrát zažila situaci, kdy jsem se spokojeně uložila do horké vany, abych následně zjistila, že šampon nebo voňavý koupelový olejíček mám až v koupelnové skříňce pod umyvadlem, kam přímo z vanu bohužel nedosáhnu. A tak nezbylo, než znovu vylézt a vše pohledat. Proto jsem si do koupelny pořídila praktickou poličku z nerezového kovu. Ta se ale záhy začala plnit, až hrozilo, že její nosnost už toho více zkrátka nezvládne. Proto jsem dokoupila další poličku, tentokrát rohovou, kterou mám v přímo nad rohem vany. Poličky do koupelny považuji za geniální vychytávku, protože od té doby už nemusím opouštět hřejivou koupel, abych dosáhla, nač zrovna potřebuji.

Později jsem v obchodě objevila také speciální nalepovací držák na ručník. Ten vřele doporučuji všem, kteří nemají v koupelně nainstalovaný moderní radiátor ve tvaru žebříku. Už nemusí řešit, kam dát ručník, aby rychle uschnul a nezůstal zatuchlý kvůli vlhkosti. Já třeba držák šikovně umístila přímo nad klasický radiátor, a protože jsou díky tomu všechny vlhké ručníky a osušky v těsné blízkosti tepelného zdroje, během chviličky jsou dokonale suché.

A ještě mám jeden tip a skvělou vychytávku, kterou jistě ocení všichni rodiče malých dětí. Perfektní záležitostí je síťka na hračky k vaně. Má přísavky ve tvaru zvířátek a jednoduše ji lze umístit tak, aby i děťátko při koupání mělo všechny své oblíbené hračky rychle po ruce. Na této síťce oceňuji fakt, že úchytky jsou vlastně přísavky, takže není problém síťku kdykoliv sundat a znovu vrátit na místo.

Pro Dudlu napsala: Jitka Kučová

Prohlédněte si kompletní nabídku gadgetů:

Víte, že nákupem poličky do koupelny na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás koupelnové poličky nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

kresleni-koupelna-zachod-pracka

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Rady a tipy pro kutily