1 položek celkem
Dětské vlhčené ubrousky Akuku 99% vody 60 + 10 ks ZDARMA - dle obrázku
86 Kč

Dětské vlhčené ubrousky dnes již renomované a mezi rodiči oblíbené značky AKUKU jsou určeny pro každodenní péči ať už doma nebo na cestách. Díky svému složení a neutrálnímu pH...

Kód: DS51372103

Vlhčené ubrousky

Vlhčené ubrousky jsou v naší domácnosti pomocníkem, kterému se žádný nevyrovná. Mají dokonale všestranné využití a můžu říct, že od té doby, co mám malé dítě, už bez nich neudělám ani krok. Vejdou se snad do každé kabelky nebo tašky a díky nim je můj život o dost jednodušší.

Ať už se rozhodnete používat na utření zadečku vašeho děťátka vlhčené ubrousky nebo jinou alternativu, tahle věc se vám doma prostě neztratí. Pro mě je to ten nejlepší pomocník při úklidu domácnosti a není den, kdy bych je nepoužila. A co teprve při cestování! Pokud stejně jako já rádi jezdíte na výlety a svoje potomky z této zábavy nehodláte vynechat, bez ubrousků se rozhodně neobejdete. Všichni víme, jaké jsou děti – a že můj synek má při občerstvení jídlo opravdu úplně všude. Ubrousky najdou své uplatnění na očištění pusy, rukou, oblečení i všeho okolo.

Jak už to u dětského sortimentu bývá, ubrousků je na trhu široký výběr a určitě najdete takové, které vám sednou. Můžete si vybrat například ubrousky podle typu pokožky – některé jsou vhodné pro normální, jiné pro citlivou. Pokud rádi zkoumáte složení, zaměřte se například na to, zda obsahují alkohol, jsou hypoalergenní a bez parfemace. Jako bonus se můžou ve složení vyskytovat různé rostlinné výtažky – třeba z aloe vera nebo heřmánku. Já osobně mám nejraději ubrousky obsahující heřmánek, který pokožku chrání a má protizánětlivé vlastnosti.  

I když osobně na vlhčené ubrousky nedám dopustit, existují i různé alternativy, pokud by vašemu děťátku žádné nesedly. Zvolit můžete například perlan – tedy netkanou textilii, která je vyrobená z přírodního materiálu. V kombinaci s přírodním olejíčkem a vodou jde o skvělý prostředek k mytí dětské pokožky a velikou výhodou je to, že je ekologicky odbouratelný. A pokud perlan vyperete, můžete jej používat opakovaně. Ať už ale vyberete jakoukoliv variantu mytí vašeho potomka, vlhčené ubrousky se ve vaší domácnosti díky své univerzálnosti velmi rychle zabydlí.

 Ze života maminky: Karolína Tomášková

Víte, že nákupem na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud vás žádné vlhčené ubrousky nezaujaly, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc.