Vlhčené ubrousky

Nejprodávanější

Vlhčené ubrousky Linteo Baby 80 ks Aloe Vera - dle obrázku
 
37 Kč
Detail
Vlhčené ubrousky Linteo Baby 64 ks Sensitive - dle obrázku
 
38 Kč
Detail
13 položek celkem
Vlhčené ubrousky Linteo Baby 80 ks Aloe Vera - dle obrázku
37 Kč

Vlhčené ubrousky Linteo Baby 80 ks Pure and fresh - dle obrázku může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry:

Kód: DS74794987
Krabička na papírové kapesníky plechová LAVENDER 24 x 13 x 9,5 cm Kód: DS26393113
Vlhčené ubrousky Linteo Baby 64 ks Sensitive - dle obrázku Kód: DS24928819
Vlhčené ubrousky Linteo Satin odličovací 25 ks - dle obrázku
26 Kč

Vlhčené ubrousky Linteo Satin odličovací 25 ks - dle obrázku může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry:

Kód: DS72037260
Vlhčené ubrousky Linteo Satin intimní 10 ks - dle obrázku
17 Kč

Vlhčené ubrousky Linteo Satin intimní 10 ks - dle obrázku může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry:

Kód: DS40811154
Vlhčené ubrousky Linteo Baby Kids 15 ks - dle obrázku
14 Kč

Vlhčené ubrousky Linteo Baby Kids 15 ks - dle obrázku může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry:

Kód: DS18289002
Vlhčené ubrousky Linteo Baby 120 ks Soft and cream - dle obrázku
47 Kč

Vlhčené ubrousky Linteo Baby 120 ks Soft and cream - dle obrázku může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry:

Kód: DS43550899
Vlhčené ubrousky Linteo Baby 72 ks Soft and cream - dle obrázku
33 Kč

Vlhčené ubrousky Linteo Baby 72 ks Soft and cream - dle obrázku může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry:

Kód: DS45691826
Obal na kapesníky - sova
129 Kč

Obal na kapesníky - sova může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry: Levné, Black Friday,

Kód: DS35979214
Obal na kapesníky - tučňák
100 Kč

Obal na kapesníky - tučňák může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry: Obal na kapesníky, Dárek, Originální, Bavlna, Zvířátko, Black Friday,

Kód: DS51053364
Obal na kapesníky - sova
100 Kč

Obal na kapesníky - sova může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry: Obal na kapesníky, Dárek, Originální, Bavlna, Zvířátko, Black Friday,

Kód: DS65159247
Obal na kapesníky - panda
100 Kč

Obal na kapesníky - panda může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry: Obal na kapesníky, Dárek, Originální, Bavlna, Zvířátko, Black Friday,

Kód: DS14802289
Obal na kapesníky - lev
100 Kč

Obal na kapesníky - lev může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry: Obal na kapesníky, Dárek, Originální, Bavlna, Zvířátko, Black Friday,

Kód: DS30800663

Vlhčené ubrousky

Vlhčené ubrousky jsou v naší domácnosti pomocníkem, kterému se žádný nevyrovná. Mají dokonale všestranné využití a můžu říct, že od té doby, co mám malé dítě, už bez nich neudělám ani krok. Vejdou se snad do každé kabelky nebo tašky a díky nim je můj život o dost jednodušší.

Ať už se rozhodnete používat na utření zadečku vašeho děťátka vlhčené ubrousky nebo jinou alternativu, tahle věc se vám doma prostě neztratí. Pro mě je to ten nejlepší pomocník při úklidu domácnosti a není den, kdy bych je nepoužila. A co teprve při cestování! Pokud stejně jako já rádi jezdíte na výlety a svoje potomky z této zábavy nehodláte vynechat, bez ubrousků se rozhodně neobejdete. Všichni víme, jaké jsou děti – a že můj synek má při občerstvení jídlo opravdu úplně všude. Ubrousky najdou své uplatnění na očištění pusy, rukou, oblečení i všeho okolo.

Jak už to u dětského sortimentu bývá, ubrousků je na trhu široký výběr a určitě najdete takové, které vám sednou. Můžete si vybrat například ubrousky podle typu pokožky – některé jsou vhodné pro normální, jiné pro citlivou. Pokud rádi zkoumáte složení, zaměřte se například na to, zda obsahují alkohol, jsou hypoalergenní a bez parfemace. Jako bonus se můžou ve složení vyskytovat různé rostlinné výtažky – třeba z aloe vera nebo heřmánku. Já osobně mám nejraději ubrousky obsahující heřmánek, který pokožku chrání a má protizánětlivé vlastnosti.  

I když osobně na vlhčené ubrousky nedám dopustit, existují i různé alternativy, pokud by vašemu děťátku žádné nesedly. Zvolit můžete například perlan – tedy netkanou textilii, která je vyrobená z přírodního materiálu. V kombinaci s přírodním olejíčkem a vodou jde o skvělý prostředek k mytí dětské pokožky a velikou výhodou je to, že je ekologicky odbouratelný. A pokud perlan vyperete, můžete jej používat opakovaně. Ať už ale vyberete jakoukoliv variantu mytí vašeho potomka, vlhčené ubrousky se ve vaší domácnosti díky své univerzálnosti velmi rychle zabydlí.

 Ze života maminky: Karolína Tomášková

Víte, že nákupem na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud vás žádné vlhčené ubrousky nezaujaly, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc.