UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Bezpečnostní pojistka na troubu, šedá

Kód: 24302001
209 Kč
Skladem (10 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení
SIPO, Barva: šedá, 1 ks v balení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezpečnostní pojistka na dveře trouby.

Dětská pojistka na troubu je zařízení, které účinně zabezpečí otevření dveří trouby před malými dětmi. Díky speciální otočné konstrukci lze naše pojistky nainstalovat téměř kdekoli - lze ji použít jako blokádu mikrovlnné trouby, myčky nádobí nebo jiných zařízení, ke kterým bychom nechtěli, aby děti měly přístup.
Otočná funkce - Díky speciální otočné konstrukci lze naše pojistky nainstalovat téměř kdekoli, aby správně zabránily otevření. Navíc nemusíte blokádu sundávat pokaždé, když používáte troubu; stačí stisknout tlačítka současně a otočit blokádu do libovolného směru.
Materiál je odolný vůči teplu a dodávaná speciální lepící pásky jsou určeny pro místa s vysokými teplotami.
nstalace bez nutnosti nástrojů - Zařízení je snadné namontovat, nevyžaduje žádné speciální znalosti ani nástroje. Stačí připravit povrch - ujistit se, že je suchý a čistý, a poté odstranit krycí fólii lepidla a připevnit na označené místo. Přidržte a počkejte, až lepící síla bude dostačující, obvykle do 48 hodin.
Univerzální použití - Naše blokada je kompatibilní s téměř všemi druhy trub s otevíratelnými dvířky. Navíc má širší využití a lze ji použít jako blokádu mikrovlnné trouby, myčky nádobí nebo jiných zařízení, ke kterým bychom nechtěli, aby děti měly přístup.
Upozorňujeme, že některé děti mohou být schopny ochranu odstranit, a tak doporučujeme její pravidelnou kontrolu.
Upozornění: Toto není hračka, může obsahovat malé díly, držet mimo dosah dětí mladších 3 let. Vždy postupujte v souladu s přiloženými instrukcemi. Zařízení je určeno pro domácí použití v souladu s jeho účelem. Jakékoliv jiné použití, které není v souladu s jeho účelem, je zakázáno.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské zábrany
Záruka: 24
Hmotnost: 0.032 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: