UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Dětské plavecké brýle Želvy, zelené

Kód: 87908001
119 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení
Věk: +3.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dejte svému dítěti barevného kamaráda, kterého si bude moci vzít s sebou na všechna podvodní dobrodružství s brýlemi Bestway® AquaPals™! Ideální pro děti od 3 let, děti mohou vidět své oblíbené mořské tvory plaváním a cákáním v bazénu nebo oceánu.

Čočky proti UV záření, odolné proti nárazu.
Věk: 3+

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské potápění
Záruka: 24
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Proč chodit na koupaliště, kde utratíte spoustu peněz? Můžete jít na svou zahradu, kde si můžete vychutnat pohodlí a soukromí v bazénu od značky Bestway. Bestway je italská značka, která se specializuje v největší míře na výrobu kvalitních bazénů a vodního příslušenství. V nabídce Bestway bazénů můžeme najít všelijaké možné typy od kruhových bazénů, rodinných bazénů až přes dvou a tříkomorové bazény pro děti. A co dělat, když se voda v bazéně znečistí? Bestway nabízí i různé filtrace vody, dále pak schůdky do bazénu, pro pohodlnější vstup a teploměry, abyste měli přehled, v jak teplé vodě se to koupete. Pokud doma máte děti, tak i pro ně značka něco má. Pro vodní radovánky nabízí např. nafukovací míče či nafukovací lehátka a dále pak kruhy, čluny, pádla a různé hračky.

Z runového svitku čerpal: David Hons