UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Oboustranná hra ,, Halama “ žebříky

Kód: 90477801
405 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
Věk 3+, rozměr: 30 x 30 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Logická hra .

Máte rádi deskové hry, rodinné trávení času a trochu soutěžení? Tento produkt je pro vás. Získáte produkt 2 v 1. Na jedné straně hru pro mladší milovníky deskových her „Hadi a žebříky“ a na straně druhé „Halama“ – čínské šachy, které vyžadují logické myšlení. Díky unikátnímu designu bude hra sloužit dlouhou dobu.

První z Halamových her je hra, která vyžaduje logické myšlení a chytrost. Jde o umístění všech svých figurek do základny na opačnou stranu hrací desky.

Vzhledem k tomu, že máme až 6 políček, může hru hrát 2 až 6 hráčů. Čím více lidí hraje, tím je hra obtížnější a zajímavější. Hra začíná umístěním figurek dané barvy do jednoho z barevných polí. Pak byste měli přesunout pěšce tak, abyste je všechny seřadili na opačnou stranu. Vyhrává ten, kdo jako první přesune všechny své figurky. Pro urychlení dosažení cíle můžete přeskakovat své a soupeřovy figurky (stejně jako v dámě). Ve hře můžete blokovat soupeře, bránit mu v pohybu a co nejlépe využít možnosti na hrací ploše. Skvělá zábava zaručena.

Druhou hrou je tradiční hra z Velké Británie „Snakes and Ladders". Hru může hrát maximálně 6 lidí. Umístěte figurky na pole s číslem 1 a poté se posouvejte na cílovou čáru v postupně očíslovaných polích. podle počtu bodů udávaných kostkou, ale pozor v této hře můžete snadno vylézt nahoru, ale také spadnout o mnoho polí dolů, a to vše díky žebříkům - ty nás vynesou nahoru, neboli hadům, po kterých bohužel kloužeme dolů.

Rozměry hrací desky: 30 x 30 cm.

Věk: 3+.

CE prohlášení o shodě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mraky hraček a nápadů, co teprve třídíme :)
Záruka: 24
Hmotnost: 0.35 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: