UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Video monitor, chůvička Smart

Kód: 11188901
979 Kč
5 - 10 prac.dnů
Možnosti doručení
nr.kat. 1514, BO, 0m+, BabyOno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Video monitor / chůvička Smar Baby Ono:

S Babyono video-chůvičkou si můžete být jisti, že na vaše dítě stále někdo dává pozor. Kamera přenáší ostré a čisté video v živých barvách. Díky kvalitnímu mikrofonu a reproduktoru můžete dítě také kontaktovat do pokoje, kde spí. Pomocí mobilní aplikace Tuya umíte ovládat chůvičku z telefonu nebo tabletu. Senzory chytrého fotoaparátu zachytí všechny zvuky a pohyb a pošlou vám upozornění. Pokročilé IR LED osvětlení nabízí noční režim, kdy umí monitor zaznamenat čisté video i ze vzdálenosti 10 metrů. Vlastnosti Full HD rozlišení Kromě kvalitní kamery je monitor vybaven integrovaným reproduktorem a mikrofonem. Oboustranná komunikace Dítě můžete nejen slyšet, ale také komunikovat s ním a uklidnit ho na dálku vždy, když je to nutné. Kompatibilita IOS a Android Nezáleží na tom, jakou značku telefonu vlastníte, Smart kamera je podporována na všech mobilních zařízeních se systémem Android minimálně 4.1 a novějším a minimálně iOS 9 a novějším. Bezplatná aplikace TUYA Aplikace Tuya pro použití ovládání dětské chůvičky je bezplatná. Stáhnete si ji bezplatně na Google Play nebo App Store. Bezdrátové wi-fi připojení s frekvencí 2.4 Ghz Bezplatnou aplikaci Tuya můžete použít k připojení k vašim mobilním zařízením pomocí Wi-fi pouze použitím 2,4 GHz. Záznam z kamery si můžete prohlédnout odkudkoli s přístupem na internet. Nahrávání historie Kamera má Max. 128 GB microSD místa. Chcete-li, aby kamera nepřetržitě nahrávala, potřebujete kartu microSD. A co víc, záběry si můžete prohlížet až 20 dní po nahrání. Paměťová karta není součástí balení. Noční režim Použití nejmodernějšího IR LED podsvícení zajišťuje, že i záběry v noci budou jasně viditelné. Je však třeba umístit kameru maximálně do 10 metrů od dítěte.
Ovládání na dálku Chůvičku ovládáte plně na dálku a diskrétně. Kamera se může otáčet - její rozsah pohybu je 345° vertikálně a 85° horizontálně. To vám umožní mít přehled a pozorovat širší perspektivu polohy děťátka. Senzor pohybu a zvuku. Kdykoli se dítě pohne nebo vydá zvuk, inteligentní pohybové a zvukové senzory v inteligentní kameře to zachytí. Poté obdržíte upozornění na mobilní zařízení. Tato nastavení lze deaktivovat v rámci aplikace.
Technické vlastnosti - Full HD 1920 x 1080 3MP - Rozměry: výška 14.5 cm, šířka 7 cm - Wi-Fi 2.4 GHz - Externí paměť do 128 GB (microSD karta není součástí) - Rozsah pohybu kamery 345° a 85° - Denní a noční viditelnost do 10 metrů - Vestavěný reproduktor a mikrofon - Detekce pohybu a zvuku - Notifikace a upozornění - Zobrazení obrazovky počítače: https://ipc-eu.ismartlife.me/login Balení obsahuje - Video-chůvičku - USB kabel + 230V adaptér

Doplňkové parametry

Kategorie: Mraky hraček a nápadů, co teprve třídíme :)
Záruka: 24
Hmotnost: 0.518 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: