Dudlu se omlouvá, ale do Vánoc už nové objednávky nestíháme doručit. Přejeme krásné Vánoce, šťastný nový rok a mnoho úsměvů od dětiček.

Odsávačky hlenů

Nejprodávanější

BabyOno Nosní odsávačka hlenů - tyrkysový,modrý
 
60 Kč
Detail
2 položek celkem

Cena

60369
160369

Značky

A) Barva

Položek k zobrazení: 2
Morchella Kojenecká odsávačka hlenů - Arianna Baby-vac 2 s čisticím kartáčkem
369 Kč

Hledáte kojenecká odsávačka hlenů — arianna baby—vac 2 s čisticím kartáčkem — internet jste prošli křížem krážem a pořád nic? No, nemáte to vůbec snadné. DUDLU.cz je však vaším...

Kód: DS18152321
BabyOno Nosní odsávačka hlenů - tyrkysový,modrý
60 Kč

Ano, právě koukáte na nosní odsávačka hlenů baby ono — tyrkysový,modrý od značky Baby ONO , co jste tak dlouho hledali! Moment, v který jste ani nedoufali. Konečně, po tom všem....

Kód: DS53618870

Milé maminky a tatínkové, Dudlu popisek pro kategorii odsávačky hlenů teprve připravuje a budeme moc rádi, když nám napíšete na info@dudlu.cz jakýkoliv dotaz, který vás s výběrem nosních odsávaček trápí. Vaše starosti přenechejte na nás a my velmi brzy z dotazů sestavíme podrobný návod - jak vybrat odsávačku hlenů a ušetříme všem maminkám a tatínků čas, který budete moci věnovat svým dětem. Děkujeme za důvěru a doufáme, že popisky produktů, které máme k dispozici, vám prozatím alespoň trochu pomohou s výběrem správného modelu.

Víte, že nákupem na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud jste si u nás nosní odsávačku nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc.