UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Luxusní Tříkolka Qplay Nova Niello 6V1, Milly Mally, khaki

Kód: 24481301
3 169 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení
věk: + 10m - 72m, barva: khaki

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skládací tříkolka NOVA NELLO byla vytvořena s ohledem na pohodlí a bezpečnost miminek a rodičů.
NOVA NELLO 6v1 je stabilní a bezpečný, má moderní lehkou hliníkovou konstrukci, pohodlné '360' profilované sedadlo, které umožňuje cestování vpřed i vzad. K jeho sestavení není potřeba žádné nářadí, systém rychlého skládání vám umožní kolo sestavit pár jednoduchými pohyby. Kolo je vybaveno zábranou chránící dítě před vypadnutím, pětibodovými bezpečnostními pásy a stupačkami. Byl použit inovativní hliníkový volant. Poskytuje lehkou ovladatelnost a lepší odolnost proti korozi s pohodlným úchopem a snadným ovládáním funkce volného řízení. Po demontáži ovládací rukojeti, zábran, kapoty a potahu sedadla poslouží NOVA NIELLO jako klasická tříkolka pro samostatného malého cyklistu.
Tříkolka NOVA NELLO roste s dítětem v 6 fázích vývoje:
1. stupeň - je uzpůsoben pro dítě dříve, než dokáže suverénně sedět od 10 do 12 měsíců, kdy sedák směřuje k rodiči, který má batole pod kontrolou, a dítě na rodiče vidí.

2. stupeň může využít dítě, které se umí posadit od 12 do 18 měsíců, kdy sedák směřuje k rodiči, který má batole pod kontrolou, a dítě vidí rodiče,.
3. stupeň může používat dítě od 18 do 24 měsíců sedák je otočený po směru jízdy, kde dítě dostává maximum vnějších podnětů.
4. stupeň může používat dítě od 24 do 30 měsíců již se sejmutou kapucí, ale přesto je stále ponecháno madlo pro vedení rodiče a bezpečnostní pásy s vysokou zádovou opěrkou pro ochranu dítěte, které potřebuje ochranu proti vypadnutí, batole pomalu se osamostatňuje.

5. stupeň může používat dítě od 30 do 36 měsíců, 24 měsíců s odstraněnou zádovou opěrkou a bezpečnostními pásy, přesto necháváme madlo na rodiči, aby si korigoval jízdu. Batole je téměř samostatné a dokáže šlapat samo nebo s pomocí rodiče.

6. stupeň může používat dítě od 36 do 72 měsíců, madlo je již demontované, kde se NOVA NIELLO stává typickou tříkolkou, aby pohltila co nejvíce. Dítě je nyní samostatné.

ROZMĚRY PRODUKTU:
Výška 97 cm
Nastavení výšky rukojeti: 88 - 93 cm
Šířka řídítek: 36 cm
Výška k řídítkům: 57 cm
Celková délka 104 cm s šálkem umístěným na uchu
Šířka kola: 49 cm
Průměr kol: přední - 20,5 cm, zadní - 18,5 cm
Vzdálenost od okraje sedáku k pedálům: 32,5 cm
Vzdálenost od okraje sedla k řídítkům: 14 cm
Výška opěradla: 39 cm
Výška k sedáku: 33 cm
Maximální nosnost do 25 kg.

Hmotnost: 7,0 kg

Vhodné pro děti od 10m +.
Splňuje přísné požadavky evropských bezpečnostních norem.

1. Jakost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky a zábava
Záruka: 24
Hmotnost: 8.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Milly Mally vyrábí výrobky pro nejmenší. Při výrobě klade zvláštní důraz na moderní design, bezpečnost a atraktivní cenu. Všechny výrobky jsou souladu s evropskými bezpečnostními normami. Značka se snaží, aby každé dítě mohlo říct: "Je milé být malý s Milly Mally." Značka Milly Mally dnes těší již desítky tisíc spokojených rodičů. Je zárukou bezpečnosti a kvality použitých materiálů.

Značka se vyznačuje svým nepřetržitým vývojem, kde se soustřeďuje na zvyšování kvality a rozšíření palety barev všech produktů. Milly Mally je zkrátka značka, která dnes okouzluje mnoho rodičů a jejich děti svými produkty. Milly Mally spadá pod společnost CARERO s.r.o. a skupiny IKS 2, která pod sebou má vlastní značky NEW BABY a PlayTo a exkluzivně dodává produkty značek CARETERODrewex, AKUKU, Sensillo, TOYZ, Bobas Fashion, KOALA, BABY MIX, Belisima, Womar, TEGA BABY a mnoho dalších.

Pro Dudlu sepsal: David Hons