UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Pěnové puzzle, podložka, Shapes, modrá, 36 dílků

Kód: 78583801
569 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
Věk: 10 m+, barva: modrá, rozměry: 148 x 148 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pěnové puzzle, podložka.

Podložka, puzzle je jedinečný produkt, který kombinuje funkčnost, vzdělávání a zábavu pro nejmenší uživatele. Je vyrobena z měkké, kvalitní pěny o tloušťce 1,2 cm a navržena ve formě 36 puzzle, což umožňuje jej sestavení do různých tvarů a konfigurací (jako rovná podložka nebo s boky). Díky dodatečné možnosti odebírání vystřižených tvarů je nápomocná při učení barev, tvarů a rozvíjení manuální dovednosti manipulací a kombinováním prvků.
Je ideální pro vnitřní použití - je odolná a snadno se čistí.

Pěnová podložka se doporučuje pro děti od 10 měsíců.

Rozměry: Délka: 148 cm, Šířka: 148 cm, Tloušťka: 1,2 cm.
Rozměry se stranami nahoře: 119,5 x 119,5 x 16,5 cm.
Jednoduché puzzle: 31,5 x 31,5 cm.
16 puzzle s tvary: 31,5 x 31,5 cm.
16 postranních puzzle: 31x16,5 cm.
4 hádanky - čtvrť kruhu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nábytek do pokojíčku
Záruka: 24
Hmotnost: 2.38 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Milly Mally vyrábí výrobky pro nejmenší. Při výrobě klade zvláštní důraz na moderní design, bezpečnost a atraktivní cenu. Všechny výrobky jsou souladu s evropskými bezpečnostními normami. Značka se snaží, aby každé dítě mohlo říct: "Je milé být malý s Milly Mally." Značka Milly Mally dnes těší již desítky tisíc spokojených rodičů. Je zárukou bezpečnosti a kvality použitých materiálů.

Značka se vyznačuje svým nepřetržitým vývojem, kde se soustřeďuje na zvyšování kvality a rozšíření palety barev všech produktů. Milly Mally je zkrátka značka, která dnes okouzluje mnoho rodičů a jejich děti svými produkty. Milly Mally spadá pod společnost CARERO s.r.o. a skupiny IKS 2, která pod sebou má vlastní značky NEW BABY a PlayTo a exkluzivně dodává produkty značek CARETERODrewex, AKUKU, Sensillo, TOYZ, Bobas Fashion, KOALA, BABY MIX, Belisima, Womar, TEGA BABY a mnoho dalších.

Pro Dudlu sepsal: David Hons